Список новообраних депутатів Закарпатської обласної ради (попередній список)







Партія “Єдиний центр” – 48 чол.

По списку

По мажоритарних округах

1.

БІРОВ Єлизавета Іванівна

1.

БАЛОГА Віктор Іванович

2.

ДУМНИЧ Марія Василівна

2.

СМОЛАНКА Володимир Іванович

3.

ПЕТЕІ Юдіта Оттовна

3.

ВЕГЕШ Микола Миколайович

4.

РІШКО Микола Васильович

4.

КІЧКОВСЬКИЙ Михайло Михайлович

5.

РАЙЧИНЕЦЬ Федір Васильович

5.

КАЛАМУНЯК Мирослава Михайлівна

6.

ЯЩИЩАК Віталій Степанович

6.

ЛАНЬО Михайло Іванович

7.

ЯЦКАНИЧ Олександр Олександрович

7.

ЧУБІРКО Володимир Володимирович

8.

ГЛУХОВА Ганна Василівна

8.

РЕБЛЯН Михайло Іванович

9.

ЖУПАН Євген Євгенович

9.

БАЛОГА Павло Іванович

10.

ФЕДІВ Ростислав Євгенович

10.

ГНЕПА Юрій Юрійович

11.

ШКРІБА Володимир Іванович

11.

НУСЕР Ернест Ернестович

12.

ПОПОВИЧ Михайло Андрійович

12.

БАЛОГА Іван Іванович

13.

ЗЕЛІНСЬКИЙ Антон Франтішкович

13.

ВАСЮТА Василь Васильович

14.

ТРИКУР Віктор Федорович

14.

СУЛІМА Володимир Васильович

15.

МУРГА Валерій Іванович

15.

ПЕРЕСТА Юрій Юрійович

16.

БРЕЦКО Мирослав Михайлович

16.

МИКУЛЬЦЯ Іван Іванович

17.

СКРИП Василь Васильович

17.

КІНДРАТ Михайло Іванович

18.

РОМАН Йосип Іванович

18.

ПІВОВАРНІК Ольга Юліанівна

19.

ТРИКУР Володимир Володимирович

19.

МОТИЛЬЧАК Михайло Андрійович

20.

ГРИГА Марія Степанівна

20.

ТОКАР Ілля Іванович

21.

ГИЧКА Михайло Іванович

21.

ЙОВБАК Іван Іванович

22.

ХОХЛОВ Максим Михайлович

23.

ПЕЧОРА Василь Михайлович

24.

КЕРТЕС Золтан Золтанович

25.

БУЧОК Юрій Степанович

26.

РОМАН Володимир Михайлович

27.

БРАЄР Йосип Осипович

“Партія Регіонів” – 36 чол.

По списку

По мажоритарних округах

1.

Гісем Володимир Васильович

1.

Ледида Олександр Олександрович

2.

Петрова Алла Олександрівна

2.

Грицик Петро Васильович

3.

Ільницький Петро Михайлович

3.

Ігнатко Василь

4.

Іванчо Василь Васильович

4.

Щербей Мирослав

5.

Туркевич Орест Богданович

5.

Шелевер Михайло Іванович

6.

Стрижак Андрій Андрійович

6.

Качур Іван Іванович

7.

Дуран Михайло Михайлович

7.

Шніцер Роман Іванович

8.

Андріїв Андрій Євстахійович

8.

Палінкаш Олег Михайлович

9.

Харута Федір Григорович

9.

Цірик Михайло Михайлович

10.

Ледіда Віктор Іванович

10.

Свищо Ігор Йосипович

11.

Чейпеш Іван Іванович

11.

Рогач Роман Васильович

12.

Калиніч Віталій Євгенович

12.

Бушко Іван Іванович

13.

Бокоч Михайло Михайлович

13.

Біляк Іван Павлович

14.

Рішко Сергій Васильович

14.

Закурений Володимир Петрович

15.

Лукіта Федір Васильович

15.

Андріюк Дмитро Дмитрович

16.

Баранюк Олексій Васильович

16.

Ковач Василь Ілліч

17.

Уліганинець Георгій Петрович

18.

Немеш Іван Іванович

19.

Пригара Василь Васильович

20.

Лакатош Михайло Михайлович

Партія ” ВО Батьківщина” – 8 чол.

По списку

По мажоритарних округах

1.

Сербайло Андрій Андрійович

1,

Курах Іван Ілліч

2.

Ліврінц Антон Антонович

3.

Качур Михайло Васильович

4.


Голубка Петро Петрович

5.

Бережник Юрій Юрійович

6.

Адам Владислав Іванович

7.

Федурцьо Василь Васильович


Фронт Змін
– 5 чол.

По списку

По мажоритарних округах

1.

Бровді Роберт Йосипович

1.

Білецький Мирослав Золтанович

2.

Кинів Богдан Юрійович

3.

Масло Андрій Ігорович

4.

Лунченко Валерій Валерійович


Демократична партія угорців України
– 6 чол.


По списку

По мажоритарних округах

1.

КЕВСЕГІ Елемир Зігмундович

1.

ПЕЙТЕР Чаба Алайошович

2.

ЗУБАНИЧ Ласлов Ласлович

2.

МЕДВІДЬ Степан Вільмошович

3.

РЕЗЕШ Карло Карлович

4.

КІНЧ Габор Йосипович


Сильна Україна
– 3 чол.

По списку

По мажоритарних округах

1.

Попович Михайло Михайлович

1.

Чурей Василь Іванович

2.

Варга Федір Федорович


“КМКС” – Партія угорців України
– 2 чол.

По списку

По мажоритарних округах

1.

Ковач Микола Миколайович

2.

Мілован Шандор Йожефович

СПУ – 1 чол.

По списку

По мажоритарних округах

1.

Деркач Степан Тиберійович

KarpatNews.in.ua

admin