Сергій Ратушняк: Вимагаю від Балоги, Петьовки

Та й чого тут нового. Ця кримінально-політична шобла вже робила оральні маніпуляції С.Устичу в 1996-98рр., Медведчуку і Суркісу, Л.Кучмі – в 1998-2004рр., В.Ющенку, Прем’єру В.Януковичу… Так що – не звикати.

Вітька і Васька, на трибуну! І з рукою на свинячому серці зачитати клятву відданості партії регіонів і заяву про свій тварино – свідомий вступ до чергової партії. Від ВЛКСМ, СДПУ(о), НУ, ЕЦ до ПРУ – не велика відстань, -аби корито, а хто туди наливає – не суттєве. Інакше – за що посади і помилування всіх злочинів з виборчим «бєспрєдєлом» 31-го жовтня.

Єдине турбує – чи вистачить неділі й понеділка, аби натренуватись в начитані тексту. Все ж таки жодної не прочитаної книги – важкий тягар.

Хочу привітати опозиціонерів – Ю.Тимошенко, А.Яценюка і О.Тягнибока. Поява в будь-якому середовищі і проекті такого люцифера як Балога – означає розвал, поразку і повний крах. Далі його зрада, обливання брудом попереднього ХАЗЯЇНА і готовність «вірно» служити наступнику. Це руйнівник за природньою і психоментальною суттю. Підніміть келихи за Сергія Льовочкіна!

admin