Сакури по мільйону… саджали Погорєлов і Балога


Судіть самі. Один вкрав 21 мільйон, другий – щонайменше в двічі більше пограбував місто. Ось вам і 60-т мільйончиків, які повернулися в місто у вигляді 60-ти сакур. Ось так і розраховуються з тими, хто цінує вартість 4-х років життя в 150 грн.

Насправді цинізм дійства полягає в тому, щоб показати Балогу господарем міста, а Погорєлова його найманим халуйом, який готує ямки під деревця та для хазяїна. Ну і спробувати легалізуватись в очах ужгородців. Адже, все рівно переміг Ратушняк, другим став Приходько, а куплені Балогою голоси дали можливість оголосити результат не нелегітимної влади і мера і депутата. І ця не легітимність, що є приниженням і образою ужгородців нікуди не зникне, а тимчасові підмітання і саджання так і залишаться останнім реальним вкладом в місто.

Адже через зиму люди спитають за тепло і воду, через рік люди спитають про продовження проспектів Ратушняка, аквапарк, новий міст тощо… А цього, звісно, не буде, бо прийшли ті, хто ніколи не вкладав, а тільки крав. Ось така вона правда сьогодення Ужгорода, який після ганебних 4-х років правління Погорєлова і жодного реалізованого проекту і грабунку, продався за150 грн.

І. Соленко

admin