Російська ВКонтакте потрапила до міжнародного списку піратських сайтів

Найбільша в Росії соціальна мережа, яку Torrentfreak називає, “російським еквівалентом Facebook” потрапила до “чорного списку” RIAA через те, що користувачі можуть завантажувати туди не тільки свої фотографії, але також аудіо-та відеоматеріали без згоди правовласників. Зокремо наголошується, що з ВКонтакте легко завантажити музику за допомогою спеціальних клієнтів.

Крім того, у звіті RIAA згадуються російськомовні ресурси Mp3ninja і MP3fiesta, які “завдають шкоди економіці США”.

Автори Torrentfreak також здивовані тим, що RIAA назвала одним з головних піратських ресурсів китайську поiскову систему Baidu. Претензії звукозаписної асоціації до китайського конкурента Google пов’язані з тим, що Baidu є одним з найбільш ефективних пошуковиків по сайтах з нелегальним аудіоконтентом.

При цьому, як не без гордості зазначає Torrentfreak, жоден список сайтів, які “популяризують і просувають музичне злодійство”, не може обійтися без згадки торрент-трекерів. До списку RIAA потрапили такі ресурси як The Pirate Bay, Torrentz, isoHunt, BTjunkie і Demonoid. Не обійшла RIAA своєю увагою і популярний файлообмінник Rapidshare.

admin