Рятувати життя закарпатським МНС-никам допомагатиме сучасна техніка

Про це Закарпатські новини CLIPNEWS.info у Прес-центрі ОДА.

Пожежно-рятувальне авто «Штаєр» закарпатські мнс-ники отримують вже не вперше:

Це вже друга така машина – першу ми отримали чотири роки тому. Міністр соціальної політики австрійської землі Тіроль запевнив, що, попри непросту соціально-економічну ситуацію в Австрії, наша співпраця не припиниться і розвиватиметься не лише у галузі пожежно-рятувальної служби, – розповідає очільник області Олександр Ледида.

Нову техніку випробовують на місці – закарпатські пожежники влаштовують майстер-клас для усіх присутніх. Навіть непрофесіоналу зрозуміло: автівка надзвичайно потужна. Особливість цієї машини в багатофункціональності – можливості австрійської техніки значно ширші, ніж у наших автомобілів:

– Ця автівка значно покращить роботу, адже вона дозволяє не тільки гасити пожежі, а й проводити різнопланові рятувальні роботи. Вона оснащена такими елементами, яких наша техніка не має. І хоча машина вже далеко не нова, думаю, знаходиться в кращому стані, ніж п’яти-семирічні автомобілі вітчизняного виробництва, – оцінює презент начальник ГУ МНС України в Закарпатській області Мирослав Щербей.

На Закарпаття автівка приїхала з маленького австрійського містечка Лермос. Подарувати її вирішила громада міста, посприяли – мер Марія Цвьолфер та міністр соцполітики федеральної землі Тіроль Дітнар Шеннах.

– Ми познайомились із Закарпаттям близько п’яти років тому. Нас приємно вразили ваші люди, гостинність. Відтоді вирішили: будемо будувати взаємовигідні відносини, ділитись досвідом, допомагати одне одному. І цей презент є свідченням того, що співпраця між Закарпаттям і федеральною землею Тіроль не стоїть на місці, – зауважив пан Шеннах.

admin