Рятувальники МНС врятували бабусю у пожежі

Повідомлення про загорання на восьмому поверсі в оперативно-рятувальну службу надійшло о 09:20. Негайно до місця виклику було направлено два відділення вогнеборців. Вже по прибуттю рятувальники дізналися, що в помешканні може перебувати 73-річна господиня.

Увійшовши в задимлене приміщення начальник варти СДПЧ-1 м. Ужгород Андрій Щерба в одній із кімнат виявив на підлозі власницю. В цей момент йому на допомогу прийшов старший пожежний Сергій Гулей. Підхопивши жінку на руки, рятувальники спочатку винесли її з квартири, а потім по сходах транспортували на свіже повітря. На вулиці їх вже чекав фельдшер СДПЧ-1, який до приїзду «швидкої» надав бабусі першу медичну допомогу. Далі потерпілу каретою швидкої було транспортовано до лікувального закладу, де лікарі діагностували у жінки отруєння чадним газом.

Менше ніж за півгодини загорання ліквідували, однак вогонь встиг знищити частину домашнього майна. Завдана матеріальна шкода склала чотири тисячі гривень. Як встановили фахівці у галузі пожежної безпеки, до пожежі призвело порушення правил експлуатації електрообігрівальних приладів.

Старший лейтенант служби цивільного захисту Олег Шрамко, начальник центру пропаганди ГУ МНС в Закарп

rionews.com.ua

admin