Президенту Януковичу послали підписи закарпатців щодо непосильної ціни на газ для населення

«Незважаючи на дії української сторони щодо ціни на газ, Росія продовжує політику не надання у цьому питанні поступок. Це підтвердив Валерій Язєв у своєму виступі на прес-конференції у Москві, 11 листопада 2010 року, де він відмітив, що «ми і так в чому тільки на зустріч не пішли, тому я не бачу ніяких підстав для зниження ціни. Якщо знайдуться якісь підстави, серйозні вагомі аргументи для зниження ціни на газ для України, це буде реалізовано».», – констатує Микола Нечитайло.

Валерій Язєв вважає, що російська сторона і так вже пішла на поступки Україні кілька разів. Зокрема, за Харківськими угодами Україна одержала знижку на 100 дол. за тис. куб., і «Газпром» зменшив обов’язковий обсяг для відбору і не штрафував Україну за недобір газу.

Коментуючи його виступ, представник УНП стверджує, що «саме масові підписи громадян, які нещодавно збирали активісти УНП по всій Україні, зокрема й на Закарпатті, найкраще демонструють владі, те що український народ не в змозі платити таку високу ціну».

Тому, представники обласної організації УНП, звертаються до Президента України і просять зробити все, щоб змінити статус України як території, що обслуговує інтереси «Газпрому» на статус незалежної транзитної держави, і при цьому направили зібрані підписи щодо непосильної ціни на газ для населення, повідомили з

Прес-служба ЗОО УНП

admin