Працівники ДАІ в Закарпатській області попереджають правопорушення

Так, 9 листопада близько 16.00 години, на автодорозі Мукачево-Рогатин працівниками Тячівського ДПС для перевірки було зупинено автомобіль марки ТАТА, що належить Івано-Франківському товариству з обмеженою відповідальністю. При огляді в авто виявилося 3 тисячі 950 пляшок горілки. На прохання правоохоронців водій пред’явив відповідні супровідні документи на вантаж, але вигляд самих алкогольних напоїв викликав підозри щодо законності їх походження та й водій помітно нервував. Як виявилося в результаті перевірки, документи містили завідомо неправдиві дані стосовно одержувача алкогольних напоїв.

За декілька днів, а саме 13 листопада близько 10-ї години вечора в місті Хуст інспектором Хустського окремого взводу ДПС для перевірки був зупинений автомобіль марки Фольксваген – транспортер, під керуванням 26-річного мешканця села Підвиноградів. В салоні авто знаходилось 80 ящиків горілки “Пшенична – Олександрія” без відповідних документів та з підозрілими марками акцизного збору. За словами водія, горілка розвозилась для реалізації у найближчі торгові точки району.

Наразі, у обох випадках ретельно проводиться перевірка, горілку направлено на експертизу для визначення її правдивості. Автомобілі знаходяться на штрафмайданчиках.

Пильність дорожніх охоронців порядку полягає не тільки у виявлені водіїв, які знаходяться напідпитку, до речі, лише з 9 по 13 листопада інспекторами ДАІ Закарпаття складено 173 адміністративні протоколи на таких водіїв, але і попередженні можливих інших негативних наслідків незаконної діяльності, адже, хтозна куди ще поїхала, і в чиї руки потрапила б горілка невідомого походження.

ВДАІ УМВС України в Закарпатській області

admin