Політичні сили, яких не влаштовують результати виборів, вийшли з мітингом

На мітингу були представники від партій Народний Рух України, «Зелені», «Собор», Народна Партія, Українська Народна Партія, а також інших політичних сил. Усі з присутніх на акції, вийшли з протестом до Закарпатської ОДА, щодо результатів місцевих виборів 31 жовтня. Вони впевнені, що їх результати було сфальсифіковано, а виборців куплено.

До людей, що прийшли висловити своє невдоволення, через гучномовець, звернувся кандидат в депутати обласної ради Олександр Солонтай, який вимагає від ТВК публічного перерахунку голосів. У своїй промові він звернувся до представників правоохоронних структур з питаннями щодо їх бездіяльності у випадках порушення законодавства під час виборів 31 жовтня. Солонтай також зачитав свою заяву, яку він направив до Управління МВС в Закарпатській області та Ужгородського МВ УМВС.

Сам мітинг – це лише перший крок до того, аби домогтись справедливості. Адже там, де вибори купують не може бути демократії та прозорої влади. А отже, якщо всі ми хочемо добробуту для Ужгорода та Закарпатської області, потрібно активно ставати на захист власних інтересів, саме це зробили представники політичних сил, які вийшли з прапорами.

Тож, шановні краяни, якщо вами були зафіксовані порушення виборчого законодавства чи факти підкупу виборців, не бійтеся звертатись до відповідний органів, тому що замовчуючи ці факти, ви прикриваєте злочинців, що зухвало переступають букву закону і диктують свої правила гри всім нам.

admin