Подорожуйте в часі разом із львів’янами!

Не загорами львівський Міжнародний фестиваль пісні, музики і танцю «Подорож у часі». У фестивалі візьмуть участь колективи та солісти зі Львова та області, декілька колективів з інших областей України та колективи з Польщі та Білорусії.

Метою проведення фестивалю є розвиток музичних та танцювальних здібностей людей з особливими потребами, підтримка талантів та існуючих творчих колективів . Також такі свята сприяють створенню нових творчих колективів, які не можуть вийти на серйозний рівень. В рамках фестивалю відбудуться майстер класи з музикотерапії для спеціалістів, які працюють з неповнолітніми дітьми. Зазначимо, що будь-хто може взяти участь і представити свою авторську пісню чи танець публіці.

Фестиваль відбудеться у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини на вул. Вахнянина, 29, початок о 11.00. На цьому фестивалі ви зможете відпочити всією родиною і насолодитися різноманіттям вистав та п’єс. На святі буде дуже сприятлива обстановка для того, щоб вирішити куди ж віддати вашу дитину, в який саме гурток. На фестивалі детально розкажуть про усі види мистецтва для молоді та дорослих.

Зробіть подорож у часі й загляньте у культурну епоху нашого життя.

Путеводитель по Западной Украине

admin