Першочерговим рішенням мерії Погорєлова стало підвищення зарплат для себе

Попри те, що державна преса так і не опублікувала офіційне рішення про обрання мера та нового складу міськради (як це зобов’язує ч. 16 ст. 77 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради, Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» та пункт 3.20 Постанови ЦВК від 15.09.2010 за № 351 «Про порядок організації роботи територіальних та дільничних виборчих комісій з виборів депутатів Верховної Ради, Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів»), це не завадило погорєловській міськраді в понеділок зібратися і на друге засідання.

Для початку погорєловці вирішили, що у виконкомі замало людей, тому збільшили склад виконкому аж до 17 чоловік, куди обрали здебільшого підприємців-спонсорів виборчої кампанії Погорєлова і кількох приблуд про людське око. Тепер у виконкомі, окрім мера, його заступників «ЄЦуна» Трикура та Фленька, секретаря Щадея, керуючої справами Геворкян, є підприємці: Волосянський, Грузіна, Мощак, Панасенко, П’янков, Чубірко, Варцаба. Також до виконкому ввійшли головлікар Курах, головподатківець Бадида, акушерка Холодняк, діяч Вовканич і один зі Шпеників.

Якщо пригадати початок минулої мерської каденції Погорєлова, то одним із перших рішень його влади було підвищення мерської зарплатні. Тепер це повторилося. Погорєловці навіть формулювання хитре придумали для цього: «за особливі умови проходження служби в органах місцевого самоврядування».

А тому відтепер, наприклад, зарплата Погорєлова зі ставкою з кількома доплатами і преміями становитиме 8 000 гривень плюс ще надбавка за 3-й ранг держ&shy^службовця. А у секретаря міської ради Щадея — 6 тисяч плюс до&shy^плата за 6-й ранг. Крім Віктора Щадея, держслужбовцями 6-го рангу стали також перший заступник міського голови Трикур, заступники Фленько та Семаль.

Після того, як хлопці собі підвищили зарплатні, вирішили, що для міста найактуальнішим питанням є перейменування вулиці єпископа Стойки на вулицю Погорєлова. Інші проблеми їх поки що не хвилюють.

P. S. Як стало відомо, днями погорєловським рішенням припинено ремонт вул. Тельмана, де мали прокласти цивілізовану дорогу, адже досі тут була розкопана, з вибоїнами “грунтівка”, якою не можна було нормально ні проїхати, ні пройти. Цим рішенням загальмовано виконання обласної програми, адже кошти на ремонт цієї вулиці були виділені з обласного бюджету під обласну програму, тому рішення є абсурдним.

“РІО”

admin