Олександр Ледида привітав працівників радіо і телебачення з професійним святом

Про це Закарпатські новини CLIPNEWS.info повідомили в Прес-центрі ОДА.

Сьогодні у дружного колективу обласного телебачення кілька ювілеїв – телебачення святкує 42 роки з дня заснування, обласне радіо – своє 65-річчя, а молодіжне «Тиса-FM» – наймолодший, 5-річний ювілей. До речі, саме зі студії останнього, за допомоги креативних ведучих керівник Закарпаття Олександр Ледида привітав журналістську спільноту краю зі святом просто у прямому ефірі:

– Хочу подякувати нашим журналістам за об’єктивність та побажати завжди вдячних слухачів та глядачів. Ви розповідаєте нам про найцікавіші події у світі, і ми дуже цінуємо вашу працю!

Колектив ОДТРК «Тиса» один з найбільших серед регіональних телерадіокомпаній в Україні. На базі закарпатської обласної телерадіокомпанії працюють кілька редакцій нацменшин, виходять ранкові та вечірні ефіри, розважальні молодіжні програми, аналітичні матеріали. До того ж, сьогодні телеканал «Тиса-1» один з небагатьох, які ведуть супутникове мовлення і транслюються по всьому світу.

З нагоди свята Олександр Ледида вручив працівникам ОДТРК грамоти та відзнаки від облдержадміністрації та Державного комітету телебачення та радіомовлення України.

admin