«Новини з Корзо» (10.11.2010)

На місцевих виборах 31 жовтня в Закарпатській області відбулось безпрецедентне кримінальне дійство, яке, на думку політологів, по суті є антидержавним заколотом і посяганням на суверенітет України. З цього приводу представники політичних сил нашого краю провели прес-конференцію з журналістами на якій озвучили звернення до Президента України Віктора Януковича щодо спотворення результатів народного волевиявлення під час виборів  цього року на Закарпатті.

 

Представники політичних сил, що ставлять під сумнів чесність результатів місцевих виборів, вийшли з протестом до Закарпатської обласної державної адміністрації. Вони вважають, що мітинг – це лише перший крок до того, аби домогтись справедливості. Другий крок – це прийняте дев’ятого листопада рішенням Ужгородської міської виборчої комісії, згідно якого  будуть призначені  перевибори до Закарпатської обласної ради по трьох мажоритарних округах – номер 7, 8 і 9.

 

Скандалу навколо блокування комунального підприємства «Бюро технічної інвентаризації», який все більше обростає новими пікантними подробицями. Цього тижня правоохоронні органи заблокували це підприємство без будь-яких пояснень. А його начальнику новий мер погрожував.

 

Про стан боротьби зі злочинністю на Закарпатті доповів на підсумковій прес-конференції начальник УМВС Закарпатської області Віктор Русин. Однак найбільше журналістів цікавили його коментарі з приводу ситуації, що склалася напередодні, під час проведення місцевих виборів.

 

У прес-центрі «Нове Закарпаття» відбулась чергова зустріч екс-голови ужгородської територіально виборчої комісії  Юрія  Келемена. Він як один з найдосвідченіших експертів по виборам у області, розповів журналістам про допущені недоліки на цьогорічному голосуванні.

admin