На Закарпатті в двох лабораторіях незаконно виготовляли прекурсори

..Ранкової пори працівники відділу з незаконним обігом наркотиків УМВС спільно з працівниками митниці на митному посту “Вилок” Виноградівського району зупинили для перевірки 36-річного іноземного громадянина, котрий на своїй іномарці намагався перетнути Державний кордон. Під час огляду автомашини і багажу іноземного гостя працівники міліції виявили і вилучили сотню пігулок психотропного препарату. Через кілька днів на митному посту, що на Берегівщині у сильця міліціонерів потрапив ще один іноземець, який приховав у своєму автомобілі півсотні психотропних таблеток. Небезпечні пігулки вилучили. За цими фактами проводиться відповідна перевірка.

Крім цього, у поле зору правоохоронців потрапили й дві установи. Так, в Ужгороді в одній з лабораторій оперативники проводили перевірку, під час якої з’ясувалося: тут явно не все гаразд. Зокрема, у цьому закладі працівники використовували прекурсори, не маючи на них відповідної ліцензії. В обох випадках вирішується питання про притягнення винуватців до кримінальної відповідальності.

Як повідомили працівники ВБНОН УМВС, з початку проведення операції було перевірено майже три сотні об’єктів, де виявлено чотири порушення. Вилучено 270 доз наркотичних та психотропних речовин. Боротьба з наркоманією триває, повідомили в ВЗГ УМВС України в Закарпатській області.

Karpatnews

admin