На Закарпатті фура намагалася ввезти на територію України вантажу на 3 тонни більше, ніж було задекларовано

У першому випадку 44-річний водій фури «Мерседес» намагався ввезти на територію України на 3 тони більше вантажу «покриття для підлоги вибивні та тафтингові з поліамідів», ніж було заявлено в товаросупровідних документах. Відповідно й вартість переміщуваного товару складала не 310 тис.грн., а – 396 тис.грн.

Тож на підставі ст.352 Митного кодексу України складено протокол про порушення митних правил. А в закарпатця, який надав митникам неправдиві дані про товар, вилучено і напівпричіп, і вантаж загальною вартістю 446 тис.грн.

В іншому подібному випадку, 27-річний водій вантажівки марки «Вольво» теж намагався обійти митне законодавство, надавши під час митного контролю пакет документів із неправдивими даними про переміщуваний товар. Так, згідно поданих ним товаросупровідних документів, у вантажівці знаходилися труби для буріння та звукоізоляційна огорожа, загальною вагою 7 тонн і вартістю 34 тис.грн. Насправді, після поглибленого огляду вантажівки та її зважування, виявлено значну розбіжність у вазі товару (вдвічі більше) та велика кількість взагалі не задекларованого вантажу, зокрема, металеві труби для буріння та ін.

Митниками складено протокол, товар та напівпричіп, загальною вартістю понад 100 тис.грн., вилучено до рішення суду.

Прес-служба Чопської митниці

admin