На закарпатській Красії тренуватиметься збірна України з гірськолижного спорту

У нас, у Карпатах, у кращому випадку можна готуватися або брати участь у змаганнях із середини січня до середини квітня, коли снігове покриття дозволяє проводити змагання з цього виду спорту.

За останній час відбулося багато змін на краще. Так, на горі “Красія”, що на Великоберезнянщині, встановлено обладнання, яке дозволяє накрити схил гори протяжністю понад три кілометри штучним снігом. Це дасть можливість проводити як змагання, так і підготовку до стартів українського чи європейського рівнів.

Уперше в історії України підготовчий тренувальний збір збірних команд України та збірних команд області з гірськолижного спорту буде проведено з 15 грудня на горі Красія. Це, по-перше, дасть можливість зекономити кошти на поїздки за кордон, по-друге, це дає можливість нашим молодим гірськолижникам набиратися досвіду, тренуючись із провідними спортсменами країни, по-третє, – додаткові фінансові надходження до бюджету області, готелів, лижних баз тощо. У будь-якому випадку – це великий плюс для розвитку даного виду спорту в краї та значний крок уперед закарпатського гірськолижного спорту.

“Спорт Тайм”

admin