Каламуняк панічно боїться перевиборів! (відео)

Нагадаємо, що за результатами виборів, які були нещодавно оприлюднені, розрив між цими двома кандидатами складає 79 голосів на користь єдиноцентристки Каламуняк. Проте, вже кілька днів Олександр Солонтай, що зауважив розбіжність у цифрах протоколів ЄЦ та ТВК, вимагає публічного перерахунку голосів.

Дізнавшись, що Солонтай буде присутній на мітингу невдоволених виборами політичних сил, Каламуняк одразу ж примчалась особисто подивитись на те, що відбувається біля ОДА. Там її і перехопив прямо на вході пан Солонтай, який не став довго ходити довкола, а одразу ж, як то кажуть, стрибнув з місця в кар’єр та заявив, що домагатиметься перевиборів.

Проте, як видно з відео, пані Каламуняк зовсім не влаштовує такий перебіг подій. Паніка та нервозність в її словах та поведінці зумовлена тим, що насправді вона сумнівається в тому, чи будуть такими ж успішними можливі перевибори та в тому, чи стане вона в такому разі депутатом обласної ради. Адже Єдиний Центр неодноразово вже звинувачували у підкупі виборців.

Чому пані Каламуняк, наче чорт ладану, боїться перевиборів? Висновок можна зробити з відео.

admin