ЄЦун Трикур став замом мера, щоб Погорєлов не прибрав до кишені об’єктик чи земельку без відома Балоги-пахана

Погорєлов-мер запропонував заступників. Першим заступником став головний ужгородський балогівець-«ЄЦун» Трикур. У нього тепер своя місія — контролювати, щоб Погорєлов щось зайвого не бовкнув і не прибрав до кишені об’єктик чи земельку без відома Балоги-пахана. Ще одним заступником став голова виборчого штабу Погорєлова Фленько. Він є давнім цімбором Погорєлова і фактично буде втішати свого шефа, коли Балога на нього нагримає. Ще двома заступниками стали Беляков та Семак. Їхні функції невідомі. Швидше за все, і непотрібні.

Потім депутати таємно проголосували за секретаря ради. Ним став Вітя Щадей з Воловеччини. Це той хлопчина, який колись заліпив Погорєлову яйцем у голову. А на цих виборах Вітя вже гарно попрацював на Погорєлова, фактично очоливши ідеологічно-інформаційну роботу штабу. Погорєлов Вітю пробачив і навіть пробив для нього одну з найвідповідальніших посад у мерії. В Інтернеті вже навіть жартома пропагують популярну акцію: «Кинь у мера яйцем і стань секретарем його ради!»

Згодом депутати в піднесеному стані спустилися на перший поверх у кафе, де на радощах гарно бухнули в передчутті тотального дерибану, який окреслиться вже на най­ближчому засіданні в понеділок.

Оцінивши балогівську публіку, яка купила собі владу в Ужгороді, Погорєлову можна лише поспівчувати. Тепер двері його кабінету будуть відчиняти ногами молодики, вимагаючи компенсації за передвиборні витрати. Але найгірше від цього буде самим ужгородцям.

РІО

admin