Як Балога Ужгород купував…

До прикладу, на виборчій дільниці № 39 спостерігачами від Єдиного Центру були особи, затримані напередодні виборів на підкупі, а саме – чоловік з дружиною, що під виглядом матеріальної допомоги розносиили гроші та агітаційні листівки від кандидатів Єдиного Центру. В день голосування, вони «направляли» виборців аби ті випадково не забули проголосувати за тих, хто дав 100 – 200 гривень.

До компанії спостерігачів-підкупантів, приєдналась пані Сенько, донька якої плідно працює на Віктора Балогу.

Про тотальний підкуп свідчить також той факт, що кандидати-єдиноцентристи, які не проводили активної агітації, зустрічей з виборцями та не зробили нічого для жителів округів, в яких балотуються, а часто, взагалі не проживають у цих мікрорайонах та незнайомі виборцями, здобули переконливу перемогу. Із понад тисячі кандидатів, що балотувались в ради усіх рівнів Закарпатської області, лише мала частина сьогодні не скаржиться на те, що виборців не підкуповували. Саме та частина, в чиїх, власне, інтересах цих виборців і купували.

Постає логічне запитання: люди, що нічого не зробили, перемагають на виборах. Навіщо щось робити, якщо можна просто купити голоси? Одним словом – єдиноцентристи «перестарались». В свою чергу, жодної реакції на чисельні дзвінки так званих «гарячих ліній» МВС і СБУ не проявляли. Окрім прес-конференцій губернатора, який пафосно розповідав про факти системних підкупів виборців «єцунами» в масштабах всієї області.

admin