Чи складно бути жінкою. Трохи феміністична стаття

Хоча б раз на тиждень кожна жінка мусить витратити на себе кілька годин у ванній (це не рахуючи косметичних салонів). Для наведення краси їй потрібна така кількість тюбиків та баночок, що треба мати не абияку пам’ять, щоб все це запам’ятати.

Так от. Що потрібно жінці для того, щоб прийняти справжню ванну?
1. Піна для ванни, сіль або масло для ванни.Поєднувати їх не треба, а от чергувати – обов’язково.
2. Шампунь, бальзам для волосся, маска (помити голову шампунем, нанести маску, посидіти так півгодинки, змити маску, нанести бальзам).
3. Засоби для догляду за шкірою обличчя, шиї і декольте: засіб для очищення шкіри (щоб не милом), скраб, маска, тонік, крем для обличчя, крем для очей (це спрощений варіант, бо ще потрібні не тільки зволожуючі, але й живильні креми, при чому, денний окремо, нічний окремо, ватні диски чи тампони для нанесення цих всіх справ).
4. Гель для душу, мило (тіло тре помить), відповідно, лосьйон, молочко чи крем для зволоження і живлення тіла (залежить від сухості і молодості шкіри).
5. Гель для гоління, засіб для пом’ягшення шкіри після гоління.
6. Зволожуючі, підживлюючі, заживляючі креми для рук і ніг.
7. Антицелюлітні креми (в разі необхідності).
8. Зубна паста і щітка.

Зрозуміло, що такі процедури, як глибинне очищення шкіри обличчя, депіляція зони бікіні (дехто депілює ще й руки, спину і т.д.), вищипування брів, манікюр, педікюр, реабілітація шкіри обличчя (після тридцяти), масажі (релаксуючі, антицелюлітні, лікувальні) залишаються для косметичних салонів. Не треба забувати ще й того, що для того, щоб гарно виглядати, спортзал, басейн чи хоча б велосипед – це просто життєво необхідні речі.

Ну і, такі серйозні прийоми ванн, з величезною кількістю баночок-пляшечок-тюбиків потрібні, все-таки, не так часто. Скажімо, скраби і маски наносяться не частіше, як два рази в тиждень і то при потребі. Ванну можна замінити душем, тоді відпадає необхідність пінки, масла, солі. Голити ноги кожного дня теж не у всіх є гостра необхідність… Проте, ще необхідно згадати, що при виході з дому кожна жінка наносить хоча б трішки косметики, а повертаючись це все має змити спеціальними засобами.

При тому жінка має встигати приготувати обід для сім’ї, відпрацювати робочий день, посміхнутися кожному члену родини, запитати, як у нього справи, попрасувати-попідмітати, щоб не виглядати занадто “блондинистою” їй ще треба заглянути в комп’ютер, перевірити електронну пошту і почитати якусь книжечку (на біду, можна написати віршик чи пост в жж), ну, і зрозуміло, в жодному випадку ідеальна жінка не мусить проявляти ні ознак роздратування, ні ознак смертельної втоми :). А, ну і до решти, приказка: справжня жінка має бути на кухні господинею, в компанії подругою, а в ліжку повією.

Такі от справи. Чи ж дивно, що в великому бізнесі і в великій політиці так мало жінок? Хіба у них є час і сили?
Жінкою бути не легко…
Але дуже приємно, особливо, коли після тридцяти всі навколо захоплюються свіжим виглядом, неабияким інтелектом і неймовірною здатністю до всевстигання.

Юлія Смаль
admin