Будівельний кран Волошина нищить вигляд Ужгородської центральної вулиці! (відео)

Причиною цьому є славнозвісна забудова на набережній Незалежності, 1, де підприємець, а тепер вже і депутат від «ЄЦ» Іван Волошин незаконно нищить історичну пам’ятку Ужгорода і планує звести торгово-офісний комплекс.

Щодня до зруйнованої будівлі приїздить велетенський будівельний кран, який необхідний для проведення робіт. Але все було б гаразд, якби цей кран не курсував двічі на день маршрутом через центральні вулиці міста. Гігантський будівельний монстр, вагою близько 30 тон вранці, виїжджаючи на забудову, та ввечері, повертаючись звідти, курсує через головні пішохідні вулиці міста, лякаючи перехожих та трощачи бруківку Ужгородського центру.

І ось тут постає запитання – хто буде відповідати за нищення історичного обличчя міста? Адже будуючи свій черговий торгово-розважальний салон, Іван Волошин завдає непоправимої шкоди усій навколишній території. Це вже не говорячи про те, що й руйнація самої будівлі на Набережній Незалежності, 1 відбулась незаконно.

Звісно, хотілось би сподіватись, що пан Волошин передбачив все це і за власний рахунок відшкодує ужгородцям реконструкцію вулиці Корзо, яку знищив його кран. Чи варто нагадувати, що пішохідна зона зовсім не призначена для проїзду по ній такої великогабаритної будівельної техніки, годі й говорити про те, що на таке потрібен спеціальний дозвіл, який пану Волошину не складно, мабуть, було отримати за допомогою свого кума заступника прокурора міста Андрія Малинича.

І щоб позбавити шановних читачів зайвих слів, пропонуємо переглянути відео, на якому добре видно як кран Івана Волошина руйнує наше місто та його історичне обличчя.

Вікторія Маринич

admin