21 листопада в Ужгороді проводитиметься „Міс-Кіс 2010”

Коти бувають різними: інколи милі, інколи агресивні, з пухнастою шерстю чи без неї, білі, чорні, смугасті, щасливі й недуже. І майже всі з перерахованих мастей будуть присутні на конкурсі найкращої кішки Закарпаття. Все проходитиме традиційно, проте цього року вражатиме велика кількість учасників, які вирішили спробувати здібності своєї кішки як артиста і зірки, адже граційно позуватися перед журі вдається одиницям.

Котяча виставка буде передбачати п’ять номінацій: безпородні коти, юніори, породисті коротко- та напівкороткошерстні, довгошерстні, а також головні номінації «Фото кицька 2010», «Глядацька симпатія» і, власне, «Міс Кіс». Однак у ході подій журі можливо вирішить нагородити котів у додаткових категоріях: найстарший та наймолодший кіт виставки. Масово на свято записалися персицькі царі та царівни: вони поважно вичікують призові місця, за ними – шотландські та британські висловухі, а також непосидючі сіамські та звичайні непородисті, однак не менш красиві кішки.

Організатори розповіли, що конкурс матиме своєрідну мету, а саме, привити любов до братів наших менших і пропагувати дбайливе ставлення до тварин. Також вони зазначили, що таким чином можливо прослідкувати поширення на Закарпатті нових порід котів, заохотити багатьох людей прийняти в свій дім кішку, адже багато хто з учасників продає чи просто бажає передати свого улюбленця у хороші руки з тої чи іншої причини.

Варто зазначити й те, що власники на конкурсі можуть підібрати своїм котам відповідну пару, якщо це потрібно, або навіть ветеринара для особистого догляду. Тому «Падіюн» вирішив за потрібне, запросити у члени журі біолога та ветеринара, які б змогли професійно, з погляду медицини, оцінити закарпатських красунь і красенів.

Незважаючи на те, що усі коти будуть по-своєму оригінальні й цікаві, лауреатом повинен стати тільки один. Нагадаємо, що в попередньому 2009 році на виставці виграла не кішка, а кіт Тайсон. Чим перейменував свято на «Містер Кіс». Що ж очікує нас у котячому царстві цього року, ви зможете побачити у день самого дійства. Тому щиро запрошуємо на виставку котів, яка розпочнеться об 11.00.

Контактна інформація:
М.Ужгород, вул. Студенська Набережна 8
Телефон +380312643333, факс (0312) 64-34-00

Ірина Ващук

admin