«Зина» пішла в мери

Микола Жолтані минулого тижня, розповсюдив містом заяву про «битву титанів» під девізом: «Жолтані проти Ратушняка».

Такий зітцен-трюк політичного ліліпута здивував навіть тих хто служив у армії. Це стосовно старого анекдоту про те що: «Хто служив в армії, – той в цирку не сміється». Так от, реготали всі. Особливо ті, що добре знають шахрая Миколу. Однак, як кажуть, чого не буває, тому журналісти вирішили поцікавитися думкою Сергія Ратушняка з цього приводу.

От якою була його відповідь: «Коля, твій десятирічний стаж куріння марихуани і нюхання кокаїну зіграв з тобою злий жарт. Власне за два роки, коли ти був директором «Боздоського» парку ти не збив двох лавиць і не поклав жодного квадратного метра бруківки. а зараз ти вирішив стати мером міста. Твої претензії стосовно керування містом нагадують важку форму анозогнозії. Презентація твоєї клоунади цікава хіба що прихильникам циркового мистецтва та людям з гострим почуттям гумору.

Але перед тим, як оголосити про так звану «Битву титанів» ти міг би для проформи надіслати візаві факсове повідомлення.

Хоча в Ужгороді годі шукати серйозну людину, яка б погодилася на публічну дискусію з тобою. Тобі ж сказати нічого, окрім твоїх жартів на кшталт: «Чому у Зині чай жовтий? – та тому, що він зелений!» . Відверто кажучи не уявляю про що з тобою можна вести публічний діалог, в якому б ти був дійсно компетентним. Якщо у слові з чотирьох літер, ти робиш помилку, і називаєш Зіну Зиною, то про що можна вести мову? Про травку і кокаїн? Тоді треба шукати співрозмовників чи опонентів у інших колах.

Сьогодні у тебе практично немає бізнесу. Запамятай: ти програєш Приходько, Ти програєш Чучці, Погорєлову і Ратушняку. Ти не програєш тільки тим, хто не приймає участі у виборчих перегонах.

А взагалі, будь здоровий і не кашляй!»

admin