ЗВЕРНЕННЯ ДЕПУТАТА ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄВГЕНА ЛАСТІВКИ

Лише невелика частина депутатів трималася принципової позиції та відстоювала інтереси закарпатців. І я один із них. Я підготував 5 депутатських запитів щодо закриття карєра у селі Геївці, через який у людей руйнуються будинки та криниці. Вирішено також питання Міжіївського кар’єру, що забруднював Берегівщину. Я піднімав питання до обласного та генерального прокурора з приводу викрадення картин та монет кельтського періоду, що мають історичну цінність. Навіть питання з автобусом по маршруту Оріховці – Ужгород було проблемою для балогівської влади. Після неодноразових звернень до голови ОДА та голови обласного управління освіти це питання було вирішено позитивно. Мною було порушено проблему вивезення преміксу з території Закарпатської області та вирішено багато інших проблемних питань.

Однак не всі питання було вирішено позитивно, адже більшість у раді керувалася вказівками Балоги і голосувала проти рішень, які були важливими для простих закарпатців і не мали вигоди для балогівців. Більшість із цих депутатів зараз знову висуваються від Єдиного Центру, деякі перебігли до Партії регіонів, а їх сателітом є «Батьківщина», нинішній керівник якої є невід’ємним придатком ЄЦу.

Тож я звертаюся до вас, як до тих, хто обирає майбутнє собі та своїм дітям. Не допустіть до влади безпринципних та аморальних чиновників, які маніпулюючи вашою свідомістю та вашими діями, знову рвуться до влади!

admin