Затримана за зберігання марихуани жителька Ужгородщини стверджувала, що вона варила з неї …чай для заспокоєння нервів

Профілактичні відпрацювання, котрі систематично проводять правоохоронці, допомагають виявляти тих, хто заплутався у тенетах наркопавутиння. Нещодавно на Ужгородщині проводилася оперативно-профілактичної операції під умовною назвою “Розшук”. Напередодні правоохоронці отримали інформацію, що в с. Сторожниця один із місцевих жителів приховує вдома сухі коноплі. Начальник Ужгородського райвідділу УМВС Віталій Шимоняк доручив підлеглим ретельно перевірити цей факт та вжити відповідних заходів.

Залучившись санкцією суду, оперативна група працівників районної міліції вирушила в село за вказаною адресою. У будинку їх зустрів 67-річний господар. Удома не було більше нікого, оскільки донька в цей час знаходилася на роботі. Під час санкціонованого обшуку правоохоронці знайшли три поліетиленові пакети з подрібненою речовиною зеленуватого кольору. “Наркоту”, а це була саме вона, ховали у шафі спальної кімнати. Вочевидь, хтось сподівався, що це надійний сховок і його ніхто не знайде. Але й це ще виявилося не все. Згори на шафі правоохоронці знайшли сухі стебла конопель, а всередині шафи – 300-грамову банку з подрібненою марихуаною. Крім цього, на горищі будинку також знаходилися коноплі. Загальна вага вилученого дурман-зілля сягнула близько півкілограма.

Як з’ясувалося під час розслідування, до зберігання “наркоти” причетна 35-річна донька господаря. Отож після роботи цій жіночці довелося мати неприємне розмову з оперативниками. Молодиця пояснила, мовляв: рослини конопель вони з батьком ставили у вікна, щоб відганяти комарів. Далі вона зрозуміла, що це зілля здатне не тільки відганяти комах, і потайки жінка “розслаблялася”, потягуючи скручений “косяк”. Аби не купувати у когось марихуану, молодиця сама займалася її вирощенням. Щоправда, під час бесіди з міліціонерами затримана стверджувала, нібито вона варила з марихуани чай для заспокоєння нервів…

За фактом зберігання наркотичної речовини порушено кримінальну справу. Триває слідство. Як повідомила співробітниця Ужгородського райвідділу УМВС старший лейтенант міліції Мар’яна Марчишак, протягом 9 місяців цього року працівники підрозділу БНОН райвідділу розкрили 20 наркозлочинів. На сьогодні на обліку знаходиться 75 осіб.

Іван Ладжун, ВЗГ УМВС України в Закарпатській області

admin