«Закарпатський Зварич» підіграє рейдерам Ужгорода

Згідно з цією постановою скасовано рішення міської ради стосовно заборони надбудови приміщення на наб. Незалежності, 1. Головна причина такого скасування полягає в тому, що забороняючи надбудову, міська рада керувалась тим фактом, що погодились не всі власники приміщення. Але, під час судової справи, забудовник пред’явив документи з підписами всіх, так званих, власників приміщення, які погодили надбудову та розширення.

Чому «так званих»? Все дуже просто. Згідно з даними опублікованими на сайті Антирейдерського союзу підприємців України (http://antiraider.ua/ucp_mod_ucp_site_arts_show_508.html), приміщення, за яке так запекло ведеться боротьба в Ужгороді захоплено у власність незаконно, у наслідок рейдерських атак!

Справа в тому, що власником цього приміщення є ОГ «Школа здоров’я», відома всеукраїнська організація медико-просвітницького напрямку. Вони, знаючи про корумпованість ужгородського правосуддя та особисту зацікавленість у цьому питанні заступника прокурора міста Андрія Малинича та його кума Івана Волошина, надіслали листа Антирейдерському союзу підприємців України з проханням звернути увагу громадськості на незаконні дії рейдерів та самовільне захоплення будівлі за адресою наб. Незалежності, 1.

В листі зазначено: «Нам удалося зберегти усі оригінали документів і печатки організації, але тепер із-за цього ми піддаємося смертельній небезпеці, та нам заявлено, що через силові структури та суди ми усе одно віддамо документи через узяття під варту та відкритих сфабрикованих кримінальних справ».

В додатку до листа йде хронологія подій захоплення рейдерами приміщення в центрі Ужгорода (http://antiraider.ua/ucp_file.php?c=2BT5mraBuUinW7CPVEJtchvVEK3dMw ). Придивившись детальніше до цієї хронології, ми можемо побачити в одному з пунктів згадку про суддю, яким винесено рішення стосовно скасування рішення міської ради. А саме:

«УВАГА!

Якимось дивним чином всі позовні заяви ТОВ «Волиньзовнішторгхліб» опинилися на розгляді у одного судді п. Леміш, який одночасно їх всі розглядає?!»

Цей запис в додатку до листа датовано 29 січня цього року. А за 9 днів до того у хронології вказано, що видано свідоцтво про належність права власності на майно ТОВ «Волиньзовнішторгхліб», які, нібито придбали це приміщення на відкритих торгах за 510 000,00 грн.». І це при тому, що ще 31.07.2009 на адресу ОГ «Школа здоров’я» надійшов лист, згідно з яким все майно ОГ «Школа здоров’я» арештовано, а отже не могло бути продане на відкритих торгах.

І ось, заплющуючи очі на те, що майно, яке було арештовано, перейшло у власність незаконним чином, шляхом підробки документів та печаток (всі документи є в наявності у ОГ «Школа здоров’я», хоча їх вже неодноразово намагались силою відібрати), суддя Леміш, вже згадуваний раніше як єдиний суддя, що розглядає ці справи, виносить рішення, в якому виправдовує… рейдерів!

Нема що й говорити про чесність та порядність ужгородського правосуддя, коли прямо на очах у всього міста незаконно захоплюється рейдерською атакою приміщення, що є архітектурною пам’яткою старовинної частини міста та його візитівкою, а потім руйнується й зводиться на його місці черговий торгово-офісний комплекс. При цьому, суд виносить рішення
, що всі ці дії здійснено в рамках закону, більше того, дає зелене світло для того, аби це безглуздя продовжувалось.

В свою чергу, ми радимо ужгородській Феміді передивитись справу стосовно добудови та розширення приміщення за адресою наб. Незалежності, 1, оскільки в ній, як бачимо, з’явились нові, до цього не опубліковані ніде, факти. Адже якщо власність була захоплена незаконно, то й дозволи, на які спиралось рішення «закарпатського Зварича» Леміша, є недійсними. А отже справу варто переглянути та притягнути до відповідальності закарпатського «зварича» за винесення неправосудних рішень на шкоду суспільству.

І поки продажне правосуддя виносить рішення на користь злочинців, що кримінальним шляхом демонструють свою зневагу до громадськості, у нас під носом відбирають клапті нашої історії. Зі старовинного, елегантного міста, Ужгород перетворюється на бедлам, в якому за гроші можна зруйнувати історичний центр та прикрити все це «законними» рішеннями. А на могилі історичного центру, в новому торгово-офісному комплексі, танцюватимуть куми Волошин з Малиничем та суддя Леміш, сміючись з нашої, ужгородців, легковажності та байдужості до беззаконня.

Вікторія Маринич

admin