За кордон з набоями, а до України— з грейпфрутами

Та усе по порядку. Першим на територію пункту пропуску під’їхав вантажний автомобіль, який прямував з Туреччини до нашої держави і згідно поданих товаросупровідних документів перевозив вантаж «лимони свіжі» в кількості 1,5 тисячі пластмасових ящиків і гранати в кількості 700 пластмасових ящиків. Але при здійсненні митного огляду вантажного приміщення напівпричепа, лимонів і гранат насправді виявилося менше, а їхнє «законне» місце зайняли 10 палетів з грейпфрутами – це 535 ящиків.
Таким чином громадянин Туреччини подав до митного оформлення документи, що містять неправдиві дані про назву, кількість, вагу та вартість переміщуваного ним товару.
Складено протокол про порушення митних правил за ознаками ст. 352 Митного кодексу України. Грейпфрути та напівпричіп вилучено.
Що ж стосується набоїв до газової зброї – то їх під час проведення митного огляду виявили у громадянина Молдови, котрий повертався з Італії до дому через пункт пропуску «Мамалига». Мабуть поспішав, тому й обрав для проходження митного контролю «зелений коридор». А от чому не задекларував набої, коли на вимогу митників довелось скерувати авто до «червоного коридору» та заповнити митну декларацію – йому доведеться пояснювати більш детально та не поспішаючи…
Складено протокол про порушення митних правил за ознаками ст.ст. 339, 340 Митного кодексу України. Набої до газової зброї вилучено.

Державна митна служба України

admin