За Балогу в Ужгороді голосуватимуть «мертві душі»

Як повідомив журналістам кандидат в депутати від партії «Сила і Честь» Олег Подебрій, на його адресу надійшов лист від кандидата в депутати обласної ради Віктора Балоги, в якому він закликає проголосувати за нього під час виборів 31 жовтня.

Особливістю цього листа є те, що в якості адресата вказана людина, яка вже давно померла. Як розповів журналістам Олег Подебрій, чоловік на ім’я Антон Антонович Горовенко колись справді жив за вказаною адресою, але, на жаль, він вже досить тривалий час як відійшов до іншого світу. Після смерті Антона Горовенка, квартиру було продано і вже протягом багатьох років там проживає зовсім інша родина, а саме сімя кандидата в депутати від партії «Сила і Честь» Олега Подебрія.

За його словами, такого раніше ніколи не траплялось, усі попередні запрошення на вибори та агітки надходили на ім’я дійсних мешканців квартири. І лише лист Віктора Балоги чомусь адресовано небіжчику. Що це – випадковий прояв спроби фальсифікувати результати виборів, чи відчайдушна спроба загітувати хоча б тих, хто вже ніколи не зможе заперечити? Наразі це невідомо. Але очевидним є факт того, що якщо Балога звертається до померлих, то це не випадково. Скоріш за все на виборах 31 жовтня за нього таки голосуватимуть «мертві душі».

Тож, шановні виборці, будьте пильними! Не дайте змогу завидівському бандитові фальсифікувати вибори за рахунок тих, хто вже помер. Прийдіть на вибори та висловіть свою громадську позицію, адже інакше ваш голос може бути використаним проти вашої волі на користь кримінального авторитета клану «Барва».

admin