З 42-го кілометру до Ужгорода «пре» кримінал…

19 жовтня, близько 11 години дня, на вулиці Легоцького вибухнув автомобіль ВАЗ-2110 сірого кольору. За словами власниці, в автомобілі, раптом спрацювала сигналізація, коли ж господарка вийшла подивитись що трапилось, авто вже палало. На місце подій одразу ж виїхали працівники МНС, але, на жаль, машину не вдалось врятувати. Згорів не лише салон, а й майже повністю корпус. Автомобіль більше не підлягає ремонту. Потерпілих, на щастя, немає.

Сусіди та очевидці подейкують, начебто авто належало одному з ужгородських банкірів, а отже не виключено, що підпал могли здійснити зловмисники. Поки що ведеться слідство, експерти з’ясовують яким чином міг статись вибух.

За останній місяць це вже четвертий випадок підпалу в обласному центрі. Мешканці міста занепокоєні таким перебігом подій, адже з наближенням виборів активізувались кримінальні інциденти, що, скоріш за все, мають на меті залякування ужгородців.

Нагадаємо, що 16 вересня, близько першої години ночі вибух трапився за адресою Боженка, 20, де живе один з відомих ужгородських підприємців. Трохи пізніше, 30 вересня, спалахнуло авто Олександра Клопорчака, власника торгово-розважального комплексу LEON”. Далі прийшла черга спалахнути автівці судді Олесі Лемак, доньки колишнього прокурора Закарпаття Володимира Лемака, якого, як відомо, люто ненавидить Віктор Балога. І ось у вівторок, 19 жовтня черговий інцидент.

Додавши до цих подій нещодавні похоронні вінки, та СМС-повідомлення з погрозами на адресу членів територіально-виборчої комісії, систематичний вандалізм, до якого входить нищення пам’ятників закарпатському ведмедю, заляпані фарбою бігборди діючого міського голови Сергія Ратушняка, напрошується висновок, що всі ці дії пов’язані з місцевими виборами, до яких залишилось вже зовсім не багато часу. А придивившись уважніше до всіх цих подій, та звівши їх всі «до спільного знаменника», а, точніше, просто узагальнивши, – не важко побачити звідки «ростуть ноги» всіх цих кримінальних справ. Очевидною є і мета цих інцидентів – залякати мешканців міста та дискредитувати чинного мера обласного центру, Сергія Ратушняка.

Легко здогадатись, що таку мету може переслідувати лише одна політична сила, яка є головним конкурентом Сергія Ратушняка на виборах, а саме партія «Єдиний Центр» Віктора Балоги, що робить ставку на виборах на колишнього мера Ужгорода Віктора Погорєлова. Саме їх «почерк» нагадують всі ці палаючі автівки та містифікації з похоронними вінками. Прикро, але факт, мукачівські «братки» вирішили будь-яким чином прибрати до рук ласий шматок Закарпаття, а саме його столицю. Тож, шановні ужгородці, будьте пильними та обережними, тому що, як бачимо, з 42-го кілометру до Ужгорода «пре» кримінал.

admin