Віртуальна флешка e-Disk – незамінний помічник у роботі

Уникнути таких ситуацій допоможе віртуальна флешка eDisk. Її переваги оцінили більше 300 тисяч інтернет-користувачів, 70 % яких – це офісні співробітники, підприємці та керівники. Для них eDisk є незамінним робочим інструментом.

Завантажити або скачати файли (навіть найбільші – звіти, презентації, відео- та аудіоматеріали) – не проблема: eDisk уміщує до 4 Гб інформації! У неї немає жодних обмежень за часом зберігання файлів та їх кількості. Тому сервіс ідеальний, якщо Вам необхідно перенести інформацію з робочого на домашній комп’ютер, скачати файл зі свого носія під час перемовин, зберегти документи, які знаходяться на комп’ютерах інших співробітників. З eDisk у Вас є доступ до своїх даних скрізь, де є Інтернет.

Якщо Вам необхідно скачати кілька файлів одночасно, eDisk виконає це завдання в один клік. Щоб передати дані з флешки діловим партнерам чи колегам, досить лише відкрити для них загальний доступ до вибраних файлів. У випадку, якщо інформацію, навпаки, маєте отримати Ви, – Ваші партнери чи співробітники також можуть відкрити загальний доступ до своїх файлів для Вас. Цією функцією вже скористались 56 тисяч власників віртуальної флешки.

Електронну флешку eDisk можна назвати безкоштовним аналогом звичайної флешки, тільки можливостей у неї набагато більше та її непотрібно носити з собою.

admin