В Ужгороді стартував Відкритий Кубок з мотокросу (ФОТОРЕПОРТАЖ)

В своєму виступі він зазначив, що відновивши мототрасу по вулиці Загорській ми поклали початок поверненню Ужгороду всеукраїнського визнання, адже при Радянському Союзі наше місто славилось спорсменами з цієї дисципліни. Сергій Ратушняк переконаний, що мотокрос для учасників змагань є не звичайним захопленням чи хоббі, але й сенсом життя. Це спорт, який виховує мужність, силу духу та потяг до перемог.

В свою чергу директор змагань Олексій Дроботенко сказав, – «Ми зробимо все необхідне, щоб Ужгород приймав змагання найвищого міжнародного рівня. Я не сумніваюся, що в Ужгорода є потенціал приймати навіть етапи Кубка Європи та світу і ми будемо над цим працювати. Ужгород стане столицею мотокросу України».

Також, спортсменів та гостей мотосвята привітали майстер спорту СРСР, заслужений тренер України, голова міської організації Товариства сприяння обороні України Іван Марека, тренер збірної команди Закарпатської області з мотоспорту Віктор Стегура та активісти «Загор Крос Екстрім», заступник міського голови Володими Химинець, голова обласної організації Партії промисловців і підприємців України Михайло Байко та інші.

Цьогоріч участь у відкритому Кубку взяли не лише ужгородські спортсмени, а й десятки учасників із багатьох районів Закарпаття. Змагання проходили в таких класах: 150 см³ повітряне охолодження (ПО), 500 см³ ПО, 50-65-85 см³, 150 см³ рідинне охолодження (РО), 500 см³ (РО) та клас «Ветерани».

Фото: Данило БАНИК


admin