В Ужгороді ревнивець порізав 38-річного "парубка"

Після розмови з лікарями, правоохоронці звернули увагу на підозрілого чоловіка у коридорі медичного закладу, який, зауваживши людей у формі, почав нервувати. Оперативники вирішили з ним поговорити. Молодик, а це був 31-річний ужгородець Ернест, спочатку неохоче відповідав на запитання правоохоронців. Однак пізніше зізнався, що саме він поранив Василя і привіз його сюди. Далі розповів, як усе трапилося.

Ернест і Василь давно приятелювали. Того дня зустрілися з самого ранку і вирішили влаштувати гостину. А яке ж застілля без оковитої? Придбали пляшку, закуску. Ємність швидко спорожніла, але випитого видалося чоловікам замало, тому вони вирішили продовжити частування вдома у Василя. Дорогою до них приєдналася подруга Ернеста. “Затоварившись” знову, компанія подалася до потрібної оселі. Швидко накрили стіл. Дівчина також підтримала приятелів. Коли гостина завершилася, молодиця пішла відпочивати в іншу кімнату, а друзі залишилися розмовляти. Ніби ненароком у кімнату до гості заглянув газда. Вочевидь, Василеві закортіло кохання, тож почав чіплятися до молодиці. Та стала відбиватися від надокучливого кавалера і покликала на допомогу. На крики в кімнату вбіг Ернест. Побачивши, що Василь чіпляється до його подруги, схопив зі столу ніж і вдарив ним Василя у живіт. Далі гості покинули помешкання, залишивши там пораненого газду. Під час прогулянки по місту, Ернест намагався вмовити подругу, щоб та взяла вину на себе. Але та категорично відмовилася. Натомість запропонувала повернутися і доставити потерпілого у лікарню, аби, не дай Боже, не помер. Так і зробили.

На щастя, лікарям вдалося врятувати життя пораненого чоловіка.

За цим фактом порушено кримінальну справу. Розпочато слідство, котре повинно встановити всі обставини цього дикого випадку.

Іван Ладжун, ВЗГ УМВС України в Закарпатській області

admin