В Ужгороді міська влада запровадила Реєстр сумлінних платників податків

Зроблено це, як зазначається в документі, “враховуючи основні завдання Ужгородської міської ради та Державної податкової інспекції в м. Ужгороді щодо забезпечення наповнення дохідної частини бюджетів усіх рівнів, з метою стимулювання своєчасної сплати податків та інших обов’язкових платежів”.

Пропозиції подаватиме депутатам міська податкова інспекція. Щокварталу – за підсумками перевірок. Ухвалені рішення публікуватимуться в міській газеті та на сайті міської ради, а на сесії, де затверджуватимуть рішення про включення до переліку, обіцяють запрошувати журналістів.

Вноситимуть до Реєстру сумлінних господарників усіх форм власності, які “досягли позитивної динаміки у сплаті податків, зборів та обов’язкових платежів до бюджетів^ мали податкове навантаження не нижче від середньогалузевого показника по області з податку на прибуток та податку на додану вартість^ добровільно збільшили обсяги платежів до бюджету^ за результатами документальних перевірок, якими не виявлено фактів ухилення від оподаткування, мінімізації сплати податків та зборів, співпраці з фіктивними структурами”. Розмір середньої заробітної плати найманих працівників претендентів має бути вищий від середнього в області у відповідних галузях народного господарства.

Кого вносити до Реєстру, вирішуватимуть щоквартально міські обранці, а нагороджувати найкращих буде особисто міський голова та очільник податкової служби напередодні професійного свята митарів раз на рік. Десятьом кращим платникам вручатимуть також спеціальні нагрудні знаки.

Вісник податкової служби України

admin