В Ужгороді Єдиний Центр зловили на підкупі виборців. Ціна голоса – 150 гривень!

Як розповіли журналісти-свідки події, ужгородцям роздавали агітаційні матеріали, в яких закликали голосувати за Політичну партію Єдиний Центр, а також за кандидата в депутати Закарпатської обласної ради від Єдиного Центру Володимира Смоланку.

Також, як розповідають очевидці, довірені особи мукачівської партії пропонували ужгородцям 150 гривень у тому разі, якщо людина проголосує 31 жовтня саме за представників цієї політичної сили.

“Голос ужгородця намагаються купити за копійки, бо це справді мізерна сума – 150 гривень! Якщо підрахувати, то ужгородці продають себе мукачівцям за 10 копійок на добу. Це просто приниження – віддавати себе в рабство на 5 років за такі гроші”, – уточнив Олександр, журналіст.

Він також додав, що закарпатським мас-медійникам відомі десятки подібних випадків підкупу ужгородців.

Старший інспектор по зв’зках з громадськістю Ужгородського МУ УМВС України в Закарпатській області Людмила ФЕЄР підтвердила, що до чергової частини Ужгородського МУ УМВСУ в Закарпатській області справді надійшло повідомлення про факт спроби підкупу голосів виборців. Слідчо-оперативна група негайно виїхала на місце події. Наразі за фактом проводиться розслідування.

Нагадаємо, що раніше представників Єдиного Центру зловили на спробі підкупу у селі Теково Виноградівського району.

admin