В Ужгороді балогівці-"ЄЦуни" вирішили стати …політиками-"заочниками"!

«Єцуни» — вчорашній страхітливий день потоптаної помаранчевими когутами та курицями України — вирішили стати, як хитрі верховинські заочні студенти-корчагінці, теж політиками, але заочниками. А свої корчаги та «корчагінські» гроші давати виборцям «утихаря» (щоб Ледида та Ратушняк не побачили та не набили, напевно?).
Минулої суботи о 15-й годині в Закарпатській обласній філармонії розпочалося міське віче. Думалося, що тут побачимо світлі лиця обласних політичних лідерів, лиця яких нині помітиш на кожному папірці в громадському місці. Та ба, ні Віктора Балоги (чи то для нього занизько?), ні «єцунів» меншого калібру, ні Віктора Погорєлова, ні навіть всюдисущого Миколи Жолтані тут не було. За всіх, як завжди, віддувався Сергій Ратушняк та оркестр Закарпатської обласної філармонії. Виступ останнього немовби натякав «єцунам» та всім політикам-заочникам, що вони незабаром загримлять під фанфари. Адже так вони й керувати відтак будуть — за павучими тіньовими схемами — всіма ужгородцями та й загалом закарпатцями, якщо хотіли би бачити свій «чорний люд» лише через темне скло розкішних автівок.
Віче закінчилося. Визначили почесних громадян Ужгорода, серед яких були знані люди — тренер Йожеф Сабо, художник Володимир Микита та деякі інші, дали подяки молодим і старшим ужгородцям. Унизу городяни спілкувалися з мером та представниками міськради, депутатами за фуршетом. А ганебні політики, скоріше за все, створили собі єдині центри для своїх гулянь десь у підпільних закапелках, де люди не бачать.
От і заочник-політикан Віктор Погорєлов тільки з рекламних щитів закликає «свій» народ прибирати Ужгород, а в той день тільки Сергій Ратушняк у майці «малював» підвісний міст, що веде у володіння сумлінного директора Олександра Черняка — Боздоський парк.…

Віктор ЄЦИК, м.Ужгород, Європейський медіа-центр

admin