Ужгородський "Бліц" їхатиме на Чемпіонат світу з хореографії до Італії

“Готуємося до Нового року. Це — багато концертів, дитячі свята, ранки. Згодом готуємося дати свій сольний концерт з абсолютно новою програмою. Збираємося здивувати глядача не кількістю номерів, а саме — трохи в іншій якості подамо”, — ділиться планами пан Євген.Він також повідомив, що “Танцювальна корпорація друзів” готується до літніх гастролей.

“Нам запропонували дуже цікавий варіант у Болгарії. В цьому році ми себе дуже гарно зарекомендували, ми сподобались, нам сподобалось… Наразі так”, — додає хореограф.
Хореограф Альона Камінська поінформувала, що невдовзі відбудеться прем’єра спектаклю від колективу “Бліц”.

“Ми наразі відклали прем’єру спектаклю, який ми вже давно готуємо. Наша постановниця багато працювала за кордоном, і лише зараз приїхала до Ужгорода, і веде роботу по спектаклю. Також готуємося до Нового року. Маємо домовленості з хореографами, які після Нового року приїдуть до нас на нові постановки”, — каже пані Камінська. А в травні “Бліц” поїде на Чемпіонат світу.

“Ну, і найбільш значуще — у травні 2011 року в Італії буде Чемпіонат світу, на який ми їдемо. Будемо везти дітей в усіх вікових категоріях. І влітку ми також матимемо гастрольний тур”, — доповнює хореограф.

Евеліна Гурницька, РІО

admin