Ужгородець Євген Прозор — богатир і гармонійна чуйна людина (ФОТО, ВІДЕО)

Принаймні, якщо хтось сумнівається в його «кротонізмі», «першим Прозором». Назвіть так — ніколи не помилитеся. Думається, що цей прекрасний чоловік обов’язково стане депутатом Ужгородської міської ради по мажоритарному округу, де сам змалку проживає, який об’єднує вулиці Плеханова, Івана Ваша, Бєлінського, Сечені, Заньковецької, а також проспект Свободи. Переможе Прозор, бо сповна притримується і під час нинішньої виборчої компанії, і роками перед тим свого девізу: «Без обіцянок, а з конкретними ділами!» Останні відомі всім ужгородцям. Наприклад, відроджені дитячий та спортивний майданчики по проспекту Свободи, 26-28, відкритий безкоштовний спортзал для мешканців мікрорайону, що включає в себе вулиці Сечені, Заньковецької та проспект Свободи. Євген Прозор організував та спонсорує дитячу футбольну команду «Проспект», постійний організатор футбольних баталій у дворах. Силач і людина з чуйним полум’яним серцем справжнього батька (виховує двох синів) благодійно поставив сім комплектів дерев’яних меблів для дитсадка №19 та десяти комплектів парт і мольбертів для двадцятого садочка нашого міста, подарував Боздоському парку дитячий атракціон «Будинок на курячій ніжці». Показово, що людина працює на дітей — наше майбуття, а не відкупляється за свої срібняки від непоправних життєвих гріхів від церковної номенклатури. Цей факт дає надію на відродження гордого слов’янина на наших землях, де колись мало було ницих рабів і дегенератів. А зараз вони дивляться на нас із багатьох передвиборчих листівок.
…13-та річниця незалежності України. На площі Духновича перед обласним українським музично-драматичним театром за сприяння Федерації бодибілдінгу та пауерліфтингу й Ужгородської міської ради крайові силачі двигали штангу, тягали джипи на канатах, носили на відстань масивні металеві валізи. І переможцем першого турніру «Карпатський ведмідь» став саме Євген Прозор. Йому програли навіть могутні Сергій Олеоленко та Іван Григоровський.

І таких змагань уже за дужою спиною бізнесмена і мецената накопичилося дуже багато. Ще дитиною він зрозумів, що без спорту не досягти значних успіхів у житті, не стати гармонійним чоловіком, лицарем тіла й духу. В школі Женя брав участь у змаганнях на кубок “Шкіряного м’яча”. А потім зачарували силові види спорту. Громада яскравих кубків, «зароблених потом», свідчать про його постійні успіхи. Найціннішою вважає відзнаку за перемогу на першість міста з пауерліфтингу. Там Євген Прозор підняв у становій тязі грандіозну вагу — 320 кілограмів, став абсолютним чемпіоном Ужгорода всіх часів.

— Попри спортивні захоплення, — говорить пан Євген, — займаюся меценатською діяльністю, відкриваю спортзали, майданчики, організовую змагання, щоб наша молодь несла по світу горде звання ужгородця, а не потрапляла в сіті наркоманії, алкоголізму, нездорових захоплень, не призводила цим до занепаду свою націю.
…Відкрив спортзал Євген Прозор, якого в народі ніжно прозивають Трактором, і в підвалі будинку на проспекті Свободи, 20, куди в дитинстві ходив сам. Молодь тренується тут і забула про дурниці, пов’язані з марним витрачанням часу.

— Проспект Свободи, — вважає відомий спортсмен і тренер Віктор Болонкін, якому Є.Прозор допомагає облаштувати спортзал для занять єдиноборствами, — матиме освітлені, з охайними спортивними майданчиками затишні двори, коли інтереси Проспекту та інших вулиць лобіюватиме в депутатському корпусі міста Євген Ігоревич Прозор.
…Безперечно, що, в разі його обрання, людина слова Є.Прозор учинить задумане. А в планах — завершити реконструкцію Боздоського парку та почати відродження занедбаного парку імені Горького, встановити нові дитячі та спортивні майданчики на теренах Ужгорода, сприяти проведенню культурних заходів, які принесуть ширше міжнародне визнання нашому місту з тисячолітньою колоритною історією тощо.

Василь ЗУБАЧ, м.Ужгород

admin