Усе таємне стає явним. Погорєлов відкрито агітує виборців разом з ЄЦом

«Ужгородцям потрібне тільки сумління виконання владою своїх обов’язків» – саме під таким гаслом пройшла зустріч з мешканцями вулиць, що входять до округу № 5 кандидата на посаду міського голови ВікторПогорєлова та кандидата а в депутати по мажоритарному округу №5 у місті Ужгороді від партії «Єдиний Центр» Івана Волошина.

Ці фотографії, зроблені нашими колегами – журналістами ВЗП, підтвердили те, про що давно усі здогадувалися. Один із кандидатів в мери Ужгорода Віктор Погорєлов свою виборчу кампанію веде в тісному перелетінні з партією “Єдиний Центр”. До цього часу, ані сам Погорєлов, ані ЄЦівці факти подібної співпраці заперечували: колишній мер Ужгорода розповідав, що він є висуванцем партії “Еко+25”, а ЄЦ – запевняв, що не висував жодну кандидатуру. Обидві сторони розуміли, що на виборах в Ужгороді будь-який натяк на те, що той чи інший кандидат є ставленником мукачівської бізнес-групи – ЄЦ, приведе до провалу. Та й як може бути інакше, якщо кандидата на посаду міського голову “штовхають” люди, яких і так не “люблять” ужгородці, а вони ще й 4 роки поспіль спрямовано працювали на погіршення ситуації в обласному центрі.

І ось, нарешті, все стало на свої місця. Міф про “незалежного” кандидата, який -єдиний зможе протистояти Ратушняку – розсипався на дрібні шматочки.

admin