У закарпатському Жденієво відбулися два футбольні "кубкові" турніри

Щорічно, вже 18 років, згадують жденіївці відомого спортсмена, першого на Воловеччині майстра спорту з футболу Василя Щербея, який рано пішов з життя.

Талановитий спортсмен не просто розпочав свою футбольну кар’єру в “електронівській” команді, а був біля витоків її становлення і в повній мірі прилучився до того, що вона тривалий час успішно виступала в чемпіонаті області.

Відтак, спортивна майстерність Василя Щербея була помічена футбольними селекціонерами і він з успіхом виступав у закарпатській “Говерлі”, львівських “Карпатах”, кишинівській команді “Ністру”.

Добрий слід залишив на землі і наш краянин Віталій Русин, який 31 серпня 1985 року, вірний присязі, без страху виконуючи свій обов’язок, загинув від ворожої кулі в Афганістані. У дев’ятнадцять літ його посмертно нагороджено орденом Червоної Зірки.

У напруженій спортивній боротьбі володарями Кубка Василя Щербея стала команда „Бескид” с. Лази, а Кубка Віталія Русина – команда Нижньоворітської школи-інтернату.

В селищному Будинку культури, де проходило нагородження, переможців вітали керівники району, меценати, учасники художньої самодіяльності районного Будинку культури та гурт „Руснаки” з м. Мукачева.

Сайт Воловецької РДА

admin