У закарпатському Виноградові з’явилося футбольне поле зі штучним покриттям (ФОТО)

Урочисте перерізання стрічки на новому спортивному об’єкті у Виноградівській загальноосвітній школі №8 здійснили губернатор Закарпаття Олександр Ледида та міський голова Виноградова Степан Бочкай. На урочистостях також були присутні перший заступник голови Закарпатської ОДА Іван Бушко та голова Виноградівської РДА Карло Резеш.

Символічний перший удар на нововідкритому футбольному майданчику зробив заслужений майстер спорту Василь Рац. Далі школярі провели тут перший товариський матч. Віднині на штучному майданчику – розмірами 42 на 24 метри, виноградівські діти зможуть проводити уроки фізкультури, змагання з футболу, гандболу не лише влітку, а й зимою.

Зазначимо, що сьогодні також відкрилися аналогічні штучні поля ще у трьох населених пунктах області: Верхньому Водяному (ЗОШ І-ІІІ ступенів, Рахівщина), Добрянському (ЗОШ І-ІІІ ступенів, Тячівщина) та у місті Іршава (міський стадіон).

Нагадаємо, що до кінця року подібні міні-поля з’являться в кожному районі Закарпаття – загалом, область отримає 20 майданчиків загальною вартістю понад 4 мільйони гривень. Більшість із майданчиків встановлять в гірських районах області.

Микола Староста, KarpatNews.in.ua

admin