У Тячеві відбувся турнір з тенісу серед ветеранів та аматорів на "Кубок міста-2010"

54 учасники з Києва, Львова, Тернополя, Івано-Франківська, Коломиї, Ужгорода, Мукачева, Хуста, Виноградова та Тячева виборювали першість в парному турнірі. Учасників розділили на дві вікові підгрупи – молодшу (сума віків партнерів до 100 років) та старшу (сума віків партнер в понад 100 років).

Почався турнір з параду відкриття змагань. Учасників вітали міський голова Тячева І. Ковач, почесний громадянин міста, вихованець тячівського тенісу Т. Алечко, головний суддя змагань В. Павлишинець та член виконкому Закарпатського відділення НОК України С. Негер, який під бурхливі оплески вручив І. Ковачу пам’ятний кубок та вимпел НОК України на знак подяки за організацію турнірів та допомогу в розвитку тенісу в Тячеві.

Два дні баталій на тенісних кортах довели – тенісу підвладні всі віки!!! Із захопленням спостерігали глядачі та колеги за грою найстаршого учасника турніру , 73(!)-річного В.Сирцова, палкого прихильника тенісу Ю. Плиски з Хуста, Р. Романишина та В. Тудовш з Тячева, О. Афанасьєва та В. Лакатоша з Ужгорода. Молоді є з кого брати приклад!

В результаті дводенних тенісних баталій визначилися переможці та призери. В молодшій віковій підгрупі чемпіонами стали івано-франківці А. Калабішка та В. Шумада, пара з с. Вишкова В.Глібчук – О.Глібчук – друга, на третьому місці ужгородець І. Нечипоренко та В. Сабов з Тячева.

У старшій віковій підгрупі призові місця розподілилися так : на першому місці пара зі Львова О. Дейнеко – С. Тіунов, на другому місці Г.Добичін (Львів) – В.Костюкевич (Коломия), третіми призерами стали ужгородці В. Лакатош – З. Лакатош.

Призери та переможці турніру нагороджені кубками, дипломами та футболками з логотипом Тячева. По завершенні змагань звичайно ж був традиційний бограч, за яким, вже в неформальній обстановці, спілкувалися, ділилися враженнями від турніру.

В.Павлишинець, головний суддя змагань, Тячів, Закарпаття онлайн

Парад відкриття

admin