У Мукачівській єпархії УПЦ (МП) провели тренінговий табір для православних молодіжних братств

Захід відбувся з благословення високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського, за підтримки голови Воловецької районної державної адміністрації Василя Ковбаски та в.о. директора ліцею Юрія Деркача.

Православний молодіжний табір “Фома” діє як школа молодіжного служіння при Дніпропетровській єпархії УПЦ. Табір названий на честь апостола Фоми, що є покровителем тих, хто вагається у вірі. На прохання відділу у справах сім’ї та молоді Мукачівської єпархії на Закарпаття прибули для проведення виїзного табору заступник голови Синодального відділу соціального служіння та благодійності диякон Іоанн Діденко та керівник табору ієрей Владислав Діханов разом із командою тренірів.

Присутні в таборі мали змогу вчитись організувати діяльність групи добровольців на командній та системній основі. Під час проходження навчання були показані в ігровій формі основи для активної роботи молодіжних команд. Показово, що архієпископ Феодор теж долучився до тренінгу та взяв участь у безпосередньому спілкуванні з учасниками. Владика наголосив, що сучасний священик зобов’язаний розуміти труднощі молодої людини та допомагати їй долати їх, бути доступним комунікабельним та освіченим, показувати приклад духовного життя.

Протоієрей Віктор Палош, Панорама Мукачева

admin