Сергій Ратушняк зустрівся з ужгородцями

Основне питання, яке хвилювало жителів Бестужева – це хаотичне функціонування ринку ПП «Галас».

 

Міський голова зазначив, що по першій частині ринку, котрий функціонує незаконно, є відповідні судові рішення на користь міської громади. Зараз триває судовий процес щодо його другої частини. Разом з тим Сергій Ратушняк закликав ужгородців утриматись від протиправних дій, адже якщо він чи будь хто інший діятимуть в неправовому полі, то відповідатимуть перед законом. Водночас міський голова зазначив, що існує судова тяганина повязана з «кришуванням» власника цього незаконного ринку з боку прокуратури та правоохоронців.

 

 

«Бестуживців» та мешканців «шістнадцятиповерхівки» також цікавило питання щодо надання послуг ЖРЕР-ами, вивезення сміття, інші побутові питання. На переконання міського голови, якщо рівень надання послуг не задовільняє – єдиною ефективною альтернативою ЖРЕР-ам стане створення Обєднання співвласників багатоквартирних будинків. Щодо вивозу сміття, то в Ужгороді є позитивні зрушення в цьому напрямі. Однак тут є ще над чим працювати. В першу чергу – це закупка додаткової кількості контейнерів.

 

Іншим болючим питанням є ремонт «шістнадцятиповерхівки». Сергій Ратушняк зазаначив, що особисто розглянув декілька варіантів його проведення, включно з вибором можливого кольору будівлі. На даний момент, зважаючи на економічну кризу втілити цей проект в життя не вдається. Однак, Сергій Миколайович переконаний, що найближчим часом ремонт все ж таки буде здійснено. Але багато чого залежить і від самих мешканців багатоповерхівки, адже міський голова переконаний, що єдиною ефективною альтернативою ЖРЕР-ам знову ж таки створення ОСББ.

 

admin