Сергій Ратушняк зустрівся з студентами ЗакДУ та працівниками обласної лікарні

Спілкування з кандидатом в ЗакДУ відбулося за участі ректора університету Федора Ващука, кандидата в депутати обласної ради, голови міської організації Партії регіонів Олега Адамчука, начальника Департаменту міського господарства Віктора Мартина.

                                                                                                                                         

Сергій Миколайович поділився з студентами здобутками в діяльності міської влади за останню каденцію. Навів приклади конкретних результатів роботи міського голови і депутатів міської ради обраних ужгородцями у 2006 році.  

Студенти в своїх запитаннях найбільше цікавилися можливістю введення безоплатного проїзду у громадському транспорті та оголошення 2011 року – роком студентства.

За словами міського голови Сергія Ратушняка, ідея проголошення 2011 року роком студентства вже знайшла своє втілення, оскільки  вже включена в плани  міської ради.

Що стосується пільгового проїзду студентів то це цілком реально, – сказав на зустрічі міський голова. Вже сьогодні нам вдалося звільнитися від незручних та шкідливих для довкілля ПАЗиків, що залишилися від попереднього міського керівництва. А вже наступної каденції на дорогах Ужгороду будуть курсувати сучасні багатомісткі автобуси, в яких можна буде випростатись пасажиру в повний зріст, а не пересуватися в позі «прохача».

 

В теплій атмосфері також пройшла розмова Сергія Ратушняка із колективом обласної лікарні. Головний лікар Юрій Яцина поцікавився можливостями створення відповідних паркувальних майданчиків для відвідувачів лікарні, на що отримав вичерпну відповідь від міського голови.

В середу 27 жовтня міський голова Ужгорода Сергій Ратушняк об 11.30 зустрінеться з студентами УжНУ. 

 

admin