Сергій Ратушняк: «В п’яному угарі агітації ЄЦ четверо дітей залишилися сиротами!»

«Штабом Єдиного Центру, Погорєловим і Слободянюком, здійснювалися три «попойки» в гуртожитках на Можайського, які завершилися (з залученням, до речі, 12-15-річних дітей) в п’янку. І завершилося це трагедією, де по п’янці зарізали молодого хлопця, а він – батько чотирьох дітей. В п’яному угарі агітації Єдиного Центру, за Погорєлова і Слободянюка, четверо дітей залишилися сиротами.

Сам Слободянюк побив двох людей, жінку і чоловіка. Чоловіка по-звірячому, тому що довелось вивезти його в Угорщину для того, щоб вставити йому назад око.

В мене запитання – і до пана Русина, генерала, і до Цьоки з міськвідділу – чи це не привід запросити його на допит? Інший громадянин уже би згнив в камері і знав би, що тільки через 10 років вийде. Ми маємо до цього принципово ставитись. А від територіальної комісії, на ці випадки і випадки масових підкупів від Єдиного Центру, від Балоги-Погорєлова, ми очікуємо законної реакції. Це зняття з виборів, насамперед, Єдиного Центру. Це банд-формування, яке прикрилось партійним прапором, має отримувати чітку юридичну кваліфікацію своїх дій. Інакше ми – не держава.

А їх домовленості і корупційні зв’язки з суддями і міліцією, громаду міста і суспільство українське не має цікавити», заявив мер міста.

Нагадаємо, що в ніч з 21 на 22 жовтня в районі гуртожитків по вулиці Можайського, було зарізано 34-річного мешканця міста, батька 4 дітей. За словами очевидців, «розбори» з трагічними наслідками відбувались у стані алкогольного оп’яніння, після проведення, перед цим, агітації за Єдиний Центр.

admin