Сергій Ратушняк: «Цей завидівський бовдур вирішив, що русинів 20 років тому створило КДБ!»

Кінотеатр «Комсомол», бувший кінотеатр «Москва», на Волошина, продав Погорєлов, це завуальовано, сину Раїси Богатирьової. Який і рятує його постійно. Кожен раз указ міністра повісять на сайт, він бере лікарняний, їде до нього і через нього вирішує всі ці проблеми. Продав, за копійки продав. Реально, я продавав 200 метрів дорожче, ніж вони продали 2 з половиною тисячі метрів.

Далі, кінотеатр «Комсомолець», який сьогодні центр дозвілля студентів «Ювентус», за часів Степана Васильовича Сембера передали на баланс. Тобто власник місто, але фактично користується безкоштовно Університет. Я вважаю, що Університет мав би через свої кошти, або через кошти міносвіти місту виплатити еквівалент цих коштів.

В Університеті мало хто вчиться безкоштовно. Безкоштовно тільки завидівські діти і коло них. Вчаться по наказу заступника міністра освіти, що вони всі інваліди, у них у всіх статус, вони всі діти війни і всі без екзаменів заліковуються. А інші закарпатці, насамперед ужгородські діти, які від 150 до 200 балів мають (а ці ніхто й 50 не можуть підтвердити потім), ті йдуть на платний. Безкоштовно наші діти там не вчаться. Отже Університет мав би виплатити. Це по раціональному використанню.

Як і, до речі, по зеленим зонам. Хтось кричить про зелені зони, хтось кричить про басейн. Погорєлов продав Ващуку басейн, більшу частину! Продав за копійки. За 20 тисяч. Я купив за 600 тисяч доларів іншу частину. І Погорєлов кричить: «Повернемо місту!». Це ж за яке бидло треба рахувати ужгородців! Я доречі маю документи, якщо вам треба, я всі копії надам. Ващуку, ну там цей Михайлюк записаний, зять Ващука.

По «зеленим зонам». Магазин «Мегамакс» навпроти, колись магазину «Білочка», а сьогодні – це «Вопак». Хто продав цей скверик? Слободанюк і Погорєлов. Хто продав скверик навпроти центрального входу стадіону «Авангард»? Чи не Погорєлов продав? Ніби церква, так. Почалося з того, що побудувався котедж для попика, який туда пішов. Що, така потреба була в двадцять сьомому храмі в місті? Немає такої потреби. Чисто попівський бізнес. Знищено чи не знищено? Знищено.

Хто запустив одну церквушку, другу, потім ще далі там почали будуватись? Замість того, щоб зробити цілісний комплекс і ми під проект це віддали б. Проект тільки шкода, що не реалізований. В ямі цегляного заводу бувшого, за 15 школою в ямі. Це зелені зони. Там планувався парк і торгівельно-спортивно-розважальний комплекс. Так хто ці зелені зони пороздавав? Я там жодного метра не віддавав. Погорєлов – ось вам зелені зони, ось вам кінотеатри, ось вам басейн. Йде повертати. Шановні, та треба совість мати, хоча б трошки.

Танковий полк сьогодні належить банді Малинича і Волошина. Повністю. Весь. При чому це зроблено, порушуючи законодавство.  На рівні заступника міністра, якийсь клерк прийшов сюди і переписав на них. Як повинно бути по закону? Це земля міста. Це 15 гектарів, це біля 15 гектарів. Розформована частина, вона була надана колись міськвиконкомом військовим, партії Ужгорода для цільового використання, військова частина. Цільове використання – Міністерство оборони СРСР. Потім спадкоємцем стало Міністерство збройних сил України, тобто Міноборони. Розформована частина. Що відбувається з землею? Земля повинна була повернутися місту. Її користувач – міська громада. Земля залишається ніби міською, de jure, але приміщення (які мали б або через аукціон продатись, або частину віддати місту, а частину віддати для переобладнання під житло для тих же ветеранів збройних сил, СБУ, міліції і так далі, прокуратури), переписуються на банду Волошина і Малинича. Як це? Запросіть їх і спитайте. Я можу лише показати вам справу, де вже переписано цю фірму, без всяких законних підстав. Без всяких надходжень до бюджету. Ось так крадуться 15 гектарів, так крадуться 10 казарм. Безкоштовно.

І нема жодних претензій законницьких і жодних дій з прокуратури. Які претензії можуть бути до Малинича, якщо Малинич – прокурор і він сам з Волошиним зробив цю «оборотку»? Він грабує банки, займається рекетом, знімає хабарі, в тому числі через церковну громаду, де касирами є його мати і батько… Ну, шановні, про що далі говорити?

Вони ж забороняють реалізовувати котельні, КТП, щоб допомогти місту і вкладати в це гроші. Як малозабезпеченим, так і місту. Це одна і та ж банда. Вона зараз каже, що вона зробить «світле майбутн
є». У вас є така можливість, будь ласка, свій кандидат. І все. Я думаю, що вони навіть зберуться і прикуплять собі, Малинич прокурором міста стане. По логіці. Я думаю, що Павло Балога буде прокурором області по такій логіці. Чалий, цей виродок, бандит, зараз на свободі. Я думаю, що він стане начальником обласної міліції. Балога має стати головою обласної ради, а ще краще – Іван Балога.

Потім вони утворять виконком, вони заберуть делеговані повноваження у обладміністрації і виженуть Ледиду з приміщення і головою виконкому стане Вітьок Балога. І все, і ось ви маєте Підкарпатську Русь. Від якої він, до речі, позавчора відхрестився. Він сам фінансував ось ці сепаратистські рухи, підставив отця Сидора-Дмитрія. А зараз каже, що русини – це взагалі неіснуюче явище, що це придумали КДБ 20 років тому.  І він вже з екрану не русин був, а «щирий українець». Цікава така заява.

Я просто хочу сказати цьому бовдуру, який жодної книги не прочитав у житті (а він не прочитав жодної книги, в нас є такий же політик Каменяк, в нас багато такх політиків), що русинів в Словаччині, Канаді, Німеччині, Хорватії, Сербії, в Аргентині, Австралії і Новій Зеландії КДБ не створювало. Бовдуре «завидівський», русини – це біло хорватська частина південних слов’янських племен, яким сподобався цей край, або здоров’я не було далі йти. Здорові пішли далі, утворили Югославію, ті, що залишились тут, утворили Підкарпатську Русь. Це є корінь. А спочатку це були білі хорвати, як південні слов’янські племена. А цей бовдур вирішив, що це 20 років тому створили КДБ. У що тут скажеш, нема коментарів. А мадярів тоді придумав «комсомолець» Приходько. Мадярів також нема.

 

admin