Сергій Ратушняк привітав жителів ЖРЕРу №5 з 35-ю річницею кварталу

На початку свята жителі мікрорайону змогли послухати кілька старих добрих пісень у виконанні знаного ужгородського хору ветеранів під керівництвом учасника бойових дій, заслуженого працівника культури Анатолія Донця.

Колектив ЖРЕРу також привітав старожилів мікрорайону зі святом. Бабусі та дідусі поділилися із присутніми спогадами про те, як виглядав Ужгород кілька десятиліть тому. Потім виступив директор ЖРЕРу Анатолій Ковальський. Він розповів, що приблизно у 1974-1976 роках цей житловий масив почав обростати будинками. Тому середину між цими роками можна сміливо назвати роком заснування мікрорайону. Директор привітав мешканців кварталу зі святом та поділився інформацією про зроблене та про те, що ще планується робити на цій території.  

Відтак мав вітальне слово діючий мер та кандидат на посаду ужгородського міського голови Сергій Ратушняк. Як виявилося, Сергій Миколайович теж є одним із старожилів цього масиву, оскільки цей мікрорайон виростав на його очах.

 – Я  добре пам’ятаю, як на цьому місці, де ми з вами зібралися, колись копав картоплю та садив кукурудзу, — пригадує міський голова. — Тут були наші перші природні басейни. А вже потім будинок за будинком на цій землі виріс мікрорайон. 

Після кількох спогадів мер звернувся до жителів ЖРЕРу №5 з доброю звісткою про те, що до Дня Ужгорода 23 жовтня у гімназії на 8 Березня буде відкрито оновлений басейн, де безкоштовно зможуть займатися школярі. Загалом, міський голова повідомив, що в Ужгороді буде відкрито вже 5-й басейн.

 – До Дня Ужгорода ми з вами отримаємо ще кілька цікавих і корисних речей, — продовжив Сергій Ратушняк. — Це — і перша черга нового Проспекту на вулиці Легоцького, довжиною у 700 метрів з ліхтарями та лавками, і пам’ятник ліхтарнику, як знак вдячності людям добра і простим людям-слугам народу. Має з’явитися ще один ведмідь на новому проспекті. І, до речі, тут у вас у мікрорайоні теж…

Сергій Миколайович також прозвітував про кілька важливих речей, зроблених міською владою за час своєї каденції. Йшла мова і про Боздоський парк, і про заміну вікон, і про перехід на автономне опалення міської медицини та приватного сектору… Аби все це примножити ще багатьма позитивними змінами, діючий мер попросив підтримки жителів мікрорайону.

На завершення свята Сергій Ратушняк разом з керівником 5-го ЖРЕРу вручили грамоти та подарунки старожилу мікрорайону та колишньому головному інженеру Надії Петрище та керівникам будинкових комітетів цього житлового масиву.

Святкову атмосфери забезпечили пісні у виконанні Квітослави Демитчук, виступи зразкового ансамблю танцю «Ромсом» Ужгородського міського будинку культури, лауреата міжнародних конкурсів, заслуженого артиста України Сергія Барвіка-Карпатського та різноманітні дитячі  й родинні конкурси.

Павло БІЛЕЦЬКИЙ

admin