Сергій Ратушняк привітав ужгородського письменника Юрія Маслієва з успіхами у царині літератури

На сьогодні Юрій Костянтинович – автор п’яти романів: «Злобным аллюром пропорота ночь…”, “Бешеная судьба”, “Точка в русской вендетте”, “Гулкий всхлип тишины”, “Маятник судьбы”, які є окремим творчим доробком митця та водночас об’єднані єдиною філософією та постаттю головного героя. Тому в сукупності книги становлять майже епопею. Маслієв пише російською мовою. У творах він глибоко осмислює історичне минуле країни, шукає корені подій та дуже стрімко розвиває сюжет. Тому його доробку найчастіше надають кінематографічних характеристик і пропонують знімати фільм.
Крім романів, які вийшли раніше, Юрій Маслієв презентував невелику збірку поезій «Татуировка на душе». Деякі з віршів, що ввійшли сюди, раніше вже були вміщені в романи, хоча в збірці є і багато нових . Тут, так як і у прозі Маслієва, майже немає сентиментальності. Це поезія бійця, воїна, хоча і не позбавлена ліричних ноток у деяких рядках.
Письменник зачитав публіці декілька віршів та уривки з прологу нового роману, який незабаром планує успішно закінчити.
Літературний вечір супроводжувався виконанням пісень Володимира Висоцького та поезій митця, покладених на музику Сергієм Соболем під акомпанемент гітари.
Презентація творчості Юрія Маслієва зібрала в залі Обласної бібліотеки чимало друзів та колег письменника. Перед початком літературного вечора мер Ужгорода Сергій Ратушняк привітав автора книг з набутим творчим доробком, побажав успіху та подарував головній бібліотеці області нові книги.

РІО

admin