Сергій Ратушняк прозвітував про зроблене перед медиками та освітянами та поділився планами на найближче майбутнє

Так на зустрічі з учителями Сергій Миколайович наголосив, що при бажанні можна зробити крок уперед навіть при поганих умовах. Як приклад навів ремонт ужгородської гімназії та майже повністю збудований боздошський міст за свою першу каденцію. Відтак поділився деякими цифрами, які минула влада лишила місту у якості боргів.

Отож, Ужгород перед каденцією Сергія Ратушняка мав близько 100 мільйонів найрізноманітніших боргів.

 — Щоб віддати ці борги одразу, потрібно було на рік закрити (не фінансувати) всі школи міста, —каже Ратушняк. — Але ми не стали цього робити. А поступово протягом півтора року вийшли з цього боргу. Потім була півторарічна криза. Але зараз ми підходимо до кінця нашої каденції із 160-ма мільйонами гривень, які було зароблено і вкладено у місто. А це, повірте, не мало. Протягом наступної каденції ми плануємо вкласти 220 мільйонів. Але ми не обманємо вас пустими програмами, як Володимир Приходько, котрий планує невідомо звідки лише на дороги витратити 500 мільйонів. Це — брехня. Якщо ж він це зможе зробити, то я візьму його заступником під номером 48 (саме стільки у нього всіляких програм) і буду дивитися, як же він це все реалізує…

Серед об’єктів, які було відремонтовано мер називає і транспортний міст біля 16-поверхівки і пішохідний міст, що виходить на площу Театральну, і оновлений підвісний міст з дубовими довговічними дошками.

До здобутків нинішньої міської влади міський голова також відніс і реконструкцію Київської Набережної зі світильниками, лавками та новим дорожнім покриттям, і встановлення автономних котелень у гімназії та ПАДІЮНі, і відновлення Боздошського парку і 100% перехід ужгородської медицини на автономку… Сергій Ратушняк також розповів, що за його головування в Ужгороді було зроблено доріг на 39 мільйонів, облаштовано 38 дворів, відремонтовано 122 дахи. Звичайно, ще є багато не зробленого, але це вже зроблено і це не мало.

Сергій Миколайович також зізнався, що з 15 листопада в Ужгороді буде повністю ліквідовано маршрутки-ГАЗелі і замінено на місткі комфортні автобуси, як свого часу було замінено 35 ПАЗиків, у які попередня влада хотіла увіпхнути всіх пасажирів, на 290 нових автобусів. Продовжуючи звітувати перед виборцями, серед своїх досягнень міський голова також назвав ліквідацію ринку на вулиці Фединця та організацію там руху транспорту.

— Я 12 років боровся аби звільнити цю вулицю від того ринку з п’янством, антисанітарією та брудом., — пригадує Ратушняк. — І я вас запевняю, тут буде найкрасивіша вулиця Ужгорода. Я сам керую проектом її реконструкції, згідно з яким тут повинні з’явитися лавки, ліхтарі, сучасний паркінг і не тільки.

Крім того, мер назвав як здобуток і будівництво Нового Проспекту на вулиці Легоцького. За його задумом, сюди має перенестися центр життя Ужгорода з центру та Проспекту Свободи. Тут уже на 5000 доларів дорожчають квартири. А , за словами, Сергія Ратушняка, це — вже говорить про комфортність мікрорайону, над досягненням якої вже йде робота і буде вестися надалі.

Серед планів на найближче майбутнє міський голова назвав організацію освітлення всіх вулиць, будівництво нових автономних котелень і повний перехід бюджетної галузі міста на автономку. Також — організація цілодобового водопостачання після побудови в Ужгороді окремих резервуарів для накопичення води. Плюс — завершення ремонту дворів, куди з радянських часів жодна міська влада ще не заходила, та спорудження по максимуму спортивних і дитячих майданчиків.

На перспективу Сергій Ратушняк має ще кілька проектів. Серед них — будівництво тротуарної алеї з площі Театральної по трьом напрямкам. Та спорудження такої ж алеї на Новому Проспекті з розгалуженням до Боздошського парку, гімназії та залізничної лікарні. Аби все це реалізувати, Сергій Ратушняк пообіцяв продовжувати працювати в тому ж дусі, співпрацювати з обласною та державною владою, а головне — з виборцями, вислуховуючи та реагуючи на їхні проблеми, прохання та пропозиції.

Павло БІЛЕЦЬКИЙ

admin