Сергій Ратушняк: «Малинич – це жаба, яка зажерлася до розмірів свині і зараз має луснути»

«Скоротився апарат вдвічі. І виявилося, що на паливно-мастильні матеріали можна витрачати на 67 тисяч в місяць менше ніж Василь Іванович. І при всьому тому прокуратура і міліція податкова штурмує зараз нових керівників молодих хлопців, які працюють «без года неделю» і погрожують кримінальними справами за невиплату зарплати, хоча вперше в цьому році виплатили зарплату якраз. Ви знаєте де в нас полігон твердих побутових відходів в Барвінку, уявляєте собі. А от вулиця яка щойно перейменована старий КАТП – це було трьохповерхове приміщення де Грамотник утримував свій апарат. Де апарат, а де звалище, яке він обслуговує. І приміщення заповнене людьми, всі при зарплатах, безумовно всі родичі, територія величезна більше як пів гектара майже 0,7 га. І ми вирішили це зайве майно продати. По-перше покрити борги цього ж КАТП в результаті діяльності старшого Грамотника. Прикривав цю діяльність молодший Грамотник, син Василя Івановича, який працює в прокуратурі. Хороший хлопець мабуть – у батька проблем не було, але нащо створювати тим проблеми що працюють мені не зрозуміло. І той апарат ми скоротили, ну ви уявляєте, що від вашої фірми де працюєте за десять-пятнадцять кілометрів був офіс. І в тому офісі, який наповнений людьми, які взагалі не потрібні для вашої виробничої діяльності, абсолютно, зайве майно. Є борги, які традиційно ми всі п’ять років покривали за Грамотника, а він кожного півроку-рік доводив до банкрутства і до величезних боргів, в тому числі і по Пенсійному фонду, по екологічним, по всім іншим статтям, яким має нормальне комунальне підприємство сплачувати податки. Знов набрав боргів. Ми більше двох мільйонів гривень покрили за нього з бюджету.

А зараз виявляється, що нічого не треба покривати, не треба було розкрадати. Зараз було вирішено це приміщення коло м’ясокомбінату продати з територією. Ми давали оголошення, по моєму газета «Ужгород» давала публікацію. І в минулу п’ятницю якраз закінчився останній день подачі заяв і сплати десяти відсотків залогової суми. Інші кошти – це вісімсот тисяч він знов боргів наробив. А інші кошти з двох мілійонів оціночної вартості ми планували спрямувати якраз на проспект Легоцького – на першу його частину метрів 600, які будуть урочисто відкриті в вашій присутності – це до Дня міста, тобто на 23 жовтня. І що виявляється? Це виходить оборудка, яку негідник Ратушняк знов краде і знов для себе і так далі… І хто це озвучує? Озвучує бандит Волошин, який за рекет уже мав згнити в тюрмі, який разом з своїм «дахом» від прокуратури – міліонером, махінатором і здирником Малиничом пограбували «Укрпромбанк» на два мільйони доларів, зараз ще два банки грабують на вісімсот тисяч. А ви шановні буде очікувати де ваші депозити. От де ваші депозити, звідки будуються об’єкти – готель «Унгварський», на Театральній, 1 і так далі.

А пише заяву в суд Баран, ну тобто не просто баран, а депутат Баран. І тут до мене претензій ніяких – це люди обирають блок Батьківщини чи БЮТа а там Барани сидять. Який не хоче розказати як він отримував собі ділянки, випрошував, за які сотні тисяч доларів їх продавав. І коло готелю «Дружба», і «Ужгорода», і коло «Дастора», тобто ненайгірші місця. Звичайно все це було під благодійними намірами, а ці благодійні наміри виявилися у його кишені, там вони і закінчились.

А приймає ріщення-ухвалу призупинити дію пан Микуляк, ви пам’ятаєте, що він колись примудрявся визнавати Петьовку взагалі не громадянином України і таким, що не має права на посаду мера. Це той самий Микуляк. Йому все рівно що приймати. Приносять мені ухвалу, мотивації жодної – просто звернувся депутат Баран. Зараз безумовно – це фірма «Барва» зараз їх об’єднала, всіх покидьків 10-11 чоловік що в місті є – це безумовно група підтримки Погрєлова – кандидата в мери. І питаються, щ
о вам заважало, хто вам заважав? Було надруковано навіть не в одному засобі масової інформації, ми ще й анонсували. Здайте будь ласка заяви і придбайте. Ринкова вартість до кризового моменту звичайно було два мільйони доларів, зараз – це 2,5 мілійони гривень. Ми виходили з того, що нам не потрібно, а зараз нам ці кошти для ужгородців пригодилися б.

Так от я хоч сказати, що банда Малинич-Волошин і сумнозвісні такі микуляки з корпорації Ціцака, я направив вчора всі матеріали Президенту, Генеральному прокурору і Вищій раді юстиції. По одним порушити кримінальну справу, до речі і по Микуляку я вимагаю по судді, тому що функції виконавчої влади він не має права замінювати – це є узурпація. У нас є законодавча, виконавча влада і гілка судова. І ніхто не має права узурпоаувати. Я ж від імені суду ім’ям України ніяке рішення не виношу. Розподіл майна і коштів здійснює громада через представницький орган, тобто всі ужгородці через своїх депутатів серед яких є й барани звичайно, є й цапи і інша флора і фауна. Це безумовно. Це ті, яких ужгородці обирають. Зараз це призупинили. А ні одної заявки до речі так і не здали, хоча на момент закінчення терміну подачі завок ухвала ще не діяла. Ухвалу принесли вчора від четвертого жовтня, тобто вона зворотньої сили не має.

Я вважаю, що проти Микуляка має бути порушена справа. Багно, яке вони вилили десь, чи на сайті, чи в якійсь газеті Малинича-Волошина мають також мати в прокуратурі наслідки Як і по Малиничу прийнято рішення, він другий місяць бігає до речі використовуючи підкуп лікарів, його вдома не знайдеш, але він офіційно на лікарняному. Як Погорєлов вічно бігає по лікарняним пів року. Всі пів року його звільняють. Виконуючий обов’язки всі пів року він сидить у Києві з чемоданами і пакетами «чесно зароблених» коштів і відстоює собі посаду. Про його долю по його посаді Погорєлова – також вирішили питання. В Генрокуратурі по Малиничу також прийнято рішення. Але я вважаю, що має бути прийнято радикальне рішення.

Вчора, до вашого відома до мене на прийом приходило 82 фізичні і сім юридичних осіб або грп, громад. 97 відсотків проблем я вирішив, всі інші – буду спостерігати і допомагати. З Свято-Успенського собору прийшла релігійна громада – це українська православна церква. Я їх спитав як вони і Бога і Христа одного ділять і чого вони не можуть поміститися в 27 храмів, костелів, церков і соборів Ужгорода, сюди можна два Ужгорода вмістити. Я звичайно відрізняю тут і теологічне і релігійне і бізнес-поповське, але ця релігійна «двадцятка» прийшла з своїм священиком, але він прописаний в Сторожниці, що коло кардіоцентру українську православну церкву побудували вони, але Малинич з батьком і з матір’ю – це релігійна двадцятка Для чого Малиничу батькко-священник я вам скажу, це дуже просто, які до речі єпископством та митрополитом були піддані анафемі – Малиничі обидва. А дуже просто. Одна із форм отримання хабаря Малиничем через здирництво з підприємців, фізичних, юридичних осіб – це рахуночок куди ви маєте сплаатити і допомогти релігійній громаді. А релігійна громада у нас відокремлена від держави і тому мілійони, які туди надходили і переводились в готівку Малиничем-старшим для Малинича-молодшого перетворювалися в ресторани, вілли з басейнами та вежами, спортзалами, сайнами для Малинича, а церква нічого не втрачала, тому що вона не платить жодних податків. Тобто тут, в цьому варіанті церква Малинича – це супермаркет, який не сплачує податки. Хороша така контора.

Вони, ці люди, які прийшли до мене побудували за свої кошти, своїми руками. Малиничі, вся чета – старший, мати, і звичайно прокурор організував вигнали їх. Били священиків та прихожан прямісінько в церкві. Організовував та очолював це Малинич. Це й же бандит як ви пам’ятаєте очолював 6 лютого 2008 року захоплення міської ради. Пограбування трьох кабінетів, зникнення тисяч документів. І до речі він до цих пір не за гратами за цей злочин. І там вот моляться, вони поставили
вже нового священика, але на касі сидить заправляє старший Малинич і безумовно рахунок використовується для відмивання коштів. От такий маємо факт. Кажуть (священики) з нами ніхто не зв’
язується, заяви не приймає ні міліція, ні СБУ, ні прокуратура. Я звідси заявляю вищому керівництву цих всіх структур, наглядового органу і спецслужби – прийміть заяву від цих людей, зробіт все так як треба по закону і накажіть тих, хто над ними знущається. Їх фізично побив, знущається морально, теологічно. Фізично забрали практично церкву, яку людизбудували. Наведіть порядок. Вони кажуть – всі бояться всесильного Малинича. Це не всесильний – це жаба, яка зажерлася, розжерлася до розмірів свині і зараз має луснути. По українській традицій або на підвищення, або кудись переведуть. Якщо це по закону має бути, то йому місце там де і Волошину – за рекет та інші злочини, і за пограбування банків, побиття, пограбування людей і таке інше.

От так у нас продукують і кричать знов Ратушняк вкрав. Ратушняк нічого не вкрав. Те, що придбали фірми до яких має Ратушняк з сім’єю, Ратушняк купляв, і купляв завжди дорожче всіх. І тому в мене совість чиста. Я з 90-го року, вже 20 років придбовую або землю або майно, постійно щось придбовую, я нічого безкоштовно не взяв. Нічого. Інше питання, що по традиціям «Барви», Малинича і Волошина треба брати безкоштовно, або взяти кредит з ваших депозитних коштів і не повернути. У мене таких традицій нема».

admin